Urtekram vlasový šampón Rasul bio 500ml

Pre všetky typy vlasov.

Výťažky z mäty záhradnej spôsobujú lepšie prekrvenie vlasovej pokožky a prispievajú aj k lepšej výžive vlasových cibuliek .

9.52 s DPH 7.93 bez DPH

Availability:

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: 5765228838297 Kategórie: ,

Popis

Pri pravidelnom používaní môže dôjsť k zníženiu vypadávania vlasov, zmierneniu lámavosti a obmedzeniu ich štiepenia, zníženiu tvorby lupín a k rastu nových vlasov. Rasul- Africké bahno je veľmi výživné vďaka iónom vápnika, železa, kremíka a horčíka, ktoré obsahuje. Pokožku ani vlasy nikdy úplne neodmastí, čo znamená, že je ďalej chránená.

Je ideálny aj pre citlivú pokožku a suché vlasy.

O ZNAČKE URTEKRAM

Spoločnosť Urtekram bola založená v roku 1972 v Dánsku a je hlavným výrobcom BIO potravín a prírodnej kozmetiky v Škandinávii.

Výrobky spĺňajú najprísnejšie medzinárodné požiadavky kladené na produkty BIO starostlivosti.

Kartóny a papier, ktorý v URTEKRAMe používajú má FSC certifikáciu (využité drevo z ekologicky a ekonomicky obhospodarovaných lesov).

Kozmetika Urtekram je BIO:

  • vyrobená 100% z rastlinných zložiek (len balzam na pery obsahuje včelí vosk)
  • bez parabénov, ropných derivátov, syntetických parfumov
  • nie je testovaná na zvieratách

OD PLASTU K RASTLINÁM!

Urtekram mení obaly telovej kozmetiky. Prvý krok na ceste za lepším životným prostredím je použitie plastu z obnoviteľných zdrojov, konkrétne z odpadu zo spracovania cukrovej trstiny. Týka sa to zatiaľ len obalov kozmetických produktov.

Obaly síce nie sú rozložiteľné, pretože sú vyrobené z časti z bežného plastu, ale aspoň nahradenie väčšej časti plastu trstinovou drťou je uspokojivým úspechom.

Certifikáty:

Ecocert – minimálne 95% podiel surovín z ekologického poľnohospodárstva a obnoviteľných zdrojov. Pri výrobe produktov dbá na environmentálne prijateľné postupy a kontroluje aj kvalitu a možnosť recyklovateľnosti obalového materiálu.

Vegan Society – označuje výrobky, ktoré neboli testované na zvieratách a zároveň boli vyrobené bez použitia živočíšnych surovín.

ŠPECIFIKÁCIA:

  • Obsah: 500ml
  • Materiál obalu: HDPE polymér 70% z cukrovej trstiny

Ďalšie informácie

Výrobca

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Urtekram vlasový šampón Rasul bio 500ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.