Doprava a platba

Dopravné a platobné podmienky pre Slovensko :

1. V internetovom obchode www.najtelo.com môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:

1.1. Platba dobierkou – najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru poštovému / DPD kuriérovi alebo osobne na pošte. Pri kuriérovi DPD je možnosť platiť aj platobnou kartou . Kuriér Vám vždy bude volať na telefónne číslo ktoré ste uvideli v objednávke pre doručením objednávky. (Objednávky odosielané Slovenskou poštou sú prvou triedou doručené do dvoch pracovných dní.)

1.2. Platba prevodom na účet: vopred na účet spoločnosti v Slovenskej Sporitelni. SK5909000000005130155214

2. Doprava:

2.1. Slovenská pošta – doručenie na poštu. Prevzatie tovaru od prepravcu: Zásielky sú vždy zasielané doporučene prvou triedou s dobou uloženia maximálne 3 až 4 pracovné dní na príslušnej pobočke Slovenskej pošty. Pokiaľ si zákazník neprevezme zásielku po doručení, prípadne si ju na základe písomného oznámenia pošty o uložení zásielky nevyzdvihne v úložnej dobe (do 7 dní ), nebude už zásielka opakovane zasielaná. Prevádzkovateľ bude považovať takúto zásielku za odmietnutú a nebude sa pokúšať o jej ďalšie doručenie.

2.2. DPD kurierom – doručenie na uvedenú adresu.

2.3. DPD Parcel shop (výhody):
dpd-parcelshop

  • Možnosť vyzdvihnúť si zásielku v termíne, ktorý Vám vyhovuje ( po dobu 7 pracovných dní)
  • SMS alebo mail zaslaný príjemcovi pri vyzdvihnutí balíka s možnosťou ovplyvniť miesto alebo čas doručenia
  • SMS alebo mail zaslaný príjemcovi pri doručení balíka do DPD ParcelShopu
  • SMS s pripomienkou uloženej zásielky odoslaná v 3. a 7. deň od uloženia zásielky v DPD ParcelShope
  • Uloženie balíka v DPD ParcelShope 7 pracovných dní

Pri návšteve DPD ParcelShopu môžete využiť tieto spôsoby platby:

  • Platba platobnou kartou
  • Platba v hotovosti

Vaša zásielka môže byť do DPD ParcelShopu odoslaná dvomi spôsobmi:

Presmerovanie zásielky do DPD ParcelShopu: Počas doručovania zásielky je príjemca prostredníctvom DPD informovaný o termíne, v ktorom mu bude doručený váš tovar. Ak mu termín, prípadne doručovacia adresa nevyhovuje, môže si zásielku presmerovať na novú adresu alebo zmeniť termín doručenia. Novou možnosťou je presmerovanie zásielky do DPD ParcelShopu, kde bude skladovaná 7 kalendárnych dní. Príjemca sa nemusí viazať na príchod kuriéra a môže si prísť balík vyzdvihnúť v termíne, ktorý mu vyhovuje, kedykoľvek počas otváracích hodín DPD ParcelShopu.

Priame zaslanie zásielky do DPD ParceShopu: Na stránke internetového obchodu si príjemca zvolí možnosť „Doručenie do DPD ParcelShopu“ a v zozname DPD ParcelShopov si vyberie konkrétnu prevádzku, kde si chce svoju zásielku vyzdvihnúť.

Cena: Všetky ceny za tovar a služby a všetky poplatky v internetovom obchode sú konečné. Všetky akcie platia do vypredania zásob, pokiaľ pri konkrétnom výrobku nie je uvedené inak. Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kúpnej ceny v prípade zmeny právnych predpisov, zmene menových kurzov, pri výraznom náraste inflácie a zmene cien od výrobcov alebo dodávateľov tovaru. Kupujúci má v takomto prípade právo od zmluvy odstúpiť.

Hodnota objednávky   Doručenie kuriérom  DPD Pickup Slovenská pošta/ kuriér
DPD kdekoľvek v SR kdekoľvek v SR
do 50 eur s DPH dobierka 4,14 4,34 2,9/       3,4
do 50 eur s DPH prevod 3,74 3,74 2.8 /    3.4
 

dobierka

prevod

nad 50 eur s DPH zadarmo

zadarmo

zadarmo

zadarmo

zadarmo

zadarmo

Balné neúčtujeme. Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku. Ku každej zásielke bude priložený daňový doklad alebo poslaný elektronicky v maily.

Dopravné a platobné podmienky do zahraničia: 

Doručenie do Austria, Maďarsko, Česká republika   12 euro