Doprava a platba

Dopravné a platobné podmienky pre Slovensko :

 

Doprava zadarmo pri objednávke nad 80,00€

Cena dopravy sa počíta podla brutto hmostnosti produktu, a plus ktomu za každý jeden kus produktu sa prirátava 0,2 kg za obalový materiál, tak následne vzniká systémová hmosnosť balíka, ktorá nemusí byť totožná so skutočnou hmonosťou balíka, systémovo ale len takto to vieme nastaviť.

Vyše 200 výdajných miest pre osobný odber! Chceme byť čo najbližšie k našim zákazníkom a byť schopný naše produkty doviezť v čo najkratšej dobe. Preto sme pre Vás pripravili široký výber možností dopravy, a osobných odberov takmer po celej SR vo vyše 200 vydajných miest Zásielkovne a v našich 3 kamenných prevádzkach.

 

1.Platba: 

V internetovom obchode www.najtelo.com môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:

1.1. Platba prevodom na účet: platba vopred na bankový účet. Číslo bankového účtu spoločnosti v Slovenskej Sporitelni. IBAN:  SK8909000000005032077101 , Swift kód: GIBASKBX. Označenie banky: SLSP,  Variabilný symbol: číslo objednávky

1.2. Online platobná brána Borgun – Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard –  Na konci objednávky len zadáte svoje šestnásťmiestne číslo karty a CVC/CVV kód. Nemusíte sa obávať. Prenos informácií je šifrovaný, a teda úplne bezpečný medzinárodnou spoločnostou špecializovaného na platby.

1.3 Platba dobierkou – najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru kuriérovi alebo pri vyzdvihnutí balíka. Kuriér Vám vždy bude volať na telefónne číslo ktoré ste uvideli v objednávke pre doručením objednávky.
– Zásielkovňa – doručenie na výdajne miesto – poplatok 0,60 €
– Zásielkovňa – doručenie na adresu – poplatok 1,20 €
– SPS Kuriér – poplatok 1,00 €
– Paletová preprava RABEN – poplatok 1,00€

 

2. Doprava:

2.1. Osobný odber: v našich 3 kamenných Biomania  prevádzkach.

– Zdarma (v našich 3 kamenných Biomania  prevádzkach.  v Seredi a v Galante , resp po dohode v sídle spoločnostiv Jelke a taktiež v našej predajni nanacelia  
– Zákazník je o pripravenosti tovaru oboznámený sms správou alebo emailom

– Vaša objednávka bude pripravená na osobný odber do 72 h (počas pracovných dní). Objednávku je potrebné vyzdvihnúť si do 5 pracovných dní.

2.2. Zásielkovna: 

Cena dopravy zásielkovňou sa zrátavajú systémovo z dvoch zložiek:
1. Brutto hmonosť tovaru  (prvá zložka je teda cenníková cena podla tabulky)
plus
2. Hmotnosť obalového materiálu systémovo celoplošne na každý jeden kus tovaru v balíku 0,2kg /ks  ( možné navýšenie celkovej výslednej hmotnosti balíka kvôli systémovo nastavenej hmotnosti obalového materialu- to je druhá zložka ceny)
( Výsledná váha balíka podla systému teda nemusí zodpovedať jeho skutočnej hmonosti!)
Zásielkovňa – sieť výdajných miest , vyše 200 vydajných miest Zásielkovne
– Doprava zadarmo pri objednávke nad 80,00 €
– Cena dopravy podľa cenníku.
– Mapu jednotlivých miest nájdete tu. Konkrétne miesto odberu si zvolíte v košíku.
Cenník dopravy
Výdajné miesta:
Krajina do 5kg do 10kg
SK 2,92€ 5,44€
Kuriér na adresu:
Krajina do 1kg do 2kg do 5kg do 10kg
SK 2,99€ 3,05€ 3,22€ 4,74€
CZ 3,92€ 5,45€
Doležité: Ceny nezahŕňajú: doplatok pri podaní mimo depa 0,40EUR, cenu dobierky.
Balíky cez zásielkovnu s hmotnosťou nad 10 kg budú automaticky posielané cez kuriéra SPS z kapacitných dôvodov slovenskej pošty.

2.3. SPS kuriér – Slovak parcel service 

SPS kuriér –doručenie na uvedenú adresu 2,99 € s DPH (doručenie nasledujúci deň od prijatia objednávy ak je všetko skladom ak nie budeme vás kontaktovat)

  • Doprava zadarmo pri objednávke nad 80,00 €
  • Príjemca je deň vopred informovaný o doručení balíka zaslaním interaktívnej SMS s číslom zásielky, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky.
  • Možnosť zmeny adresy a termínu doručenia odpoveďou.
  • V deň príchodu kuriéra je príjemca informovaný o časovom okne doručenia
  • Možnosť platby v hotovosti alebo kartou
  • Naše objednávky expedujeme len v rámci SR

Všetky ceny sú uvedené s DPH.

Dôležité: 

Ceny: Všetky ceny za tovar a služby a všetky poplatky v internetovom obchode sú konečné. Všetky akcie platia do vypredania zásob, pokiaľ pri konkrétnom výrobku nie je uvedené inak. Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kúpnej ceny v prípade zmeny právnych predpisov, zmene menových kurzov, pri výraznom náraste inflácie a zmene cien od výrobcov alebo dodávateľov tovaru. Kupujúci má v takomto prípade právo od zmluvy odstúpiť.

Balné neúčtujeme. Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku. Ku každej zásielke bude priložený daňový doklad alebo poslaný elektronicky v maily.

Dopravné a platobné podmienky do zahraničia: Česká republika, Rakúsko a Maďarsko – cez zasielkovne do 10kg a platia tarify zasielkovne.

Orientačné doby dodania  – Vaše objednávky sa snažíme vybavovať obratom, nie všetok tovar však máme dostupný ihneď. Každý tovar má uvedenú dostupnosť, na základe ktorej je možné zistiť rýchlosť dodania. Dostupnosť priebežne aktualizujeme s ohľadom na skladovú dostupnosť, takže sa môže stať, že sa zmení napr. počas čakania na vašu platbu. V prípade ďalších otázok ohľadne času a spôsobu dodania  neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis na objednavky@brezovycukor.sk
Balné a materiál: K cene dopravy je už zarátaný aj materiál. cca. 0,2 kg baliaci materiál.
Reklamácie a  vrátenie tovaru :  klik sem
Dôležité: adresa prevádzky, dodávky tovaru iba na adresu:
Erik Márton s.r.o. , Nová cesta 115/85, 92523 Jelka