Demeter Jablčný ocot Beutelsbacher BIO 750ml

Tento jablčný ocot sa vyrába skvasením muštu čerstvo vylisovaného z demeter jabĺk. Nie je teda vyrobený z koncentrátu. Pre výrobu boli použité na slnku vyzreté jablká z vyhlásených oblastí v južnom Nemecku. Ocot nie je pasterizovaný a je prirodzene zakalený. Vyniká príjemnou chuťou a vôňou po jablkách a hodí sa nielen na ochucovanie a konzervovanie pokrmov, ale aj do kúpeľov, na kozmetické účely a ako základ zdravotného nápoja

3.06 s DPH 2.55 bez DPH

Katalógové číslo: 4106060018088 Kategórie: , Značka:

Popis

Ocot jablčný nepasterizovaný  0,75l BIO DEMETER Beutelsbacher

Tento jablčný ocot sa vyrába skvasením muštu čerstvo vylisovaného z demeter jabĺk. Nie je teda vyrobený z koncentrátu. Pre výrobu boli použité na slnku vyzreté jablká z vyhlásených oblastí v južnom Nemecku. Ocot nie je pasterizovaný a je prirodzene zakalený. Vyniká príjemnou chuťou a vôňou po jablkách a hodí sa nielen na ochucovanie a konzervovanie pokrmov, ale aj do kúpeľov, na kozmetické účely a ako základ zdravotného nápoja.

Nápoj z jablčného octu: Dve lyžičky octu a lyžičku medu zalejeme v hrnčeku teplou vodou a popíjame ráno nalačno a kedykoľvek počas dňa ako osviežujúci nápoj.

Čo to je demeter? Biodynamické poľnohospodárstvo dodržiava všetky požiadavky ekologického poľnohospodárstva a výrobky nesúce demeter certifikát sú zároveň bio certifikované. Biodynamické poľnohospodárstvo je však v niektorých ohľadoch prísnejšie a poľnohospodári musia dodržiavať množstvo postupov naviac oproti ekologickému poľnohospodárstvu. Prioritou je prirodzené zvyšovanie úrodnosti pôdy napríklad pomocou prírodných prípravkov a rotácie plodín. Farma je vnímaná ako celok, kde každá činnosť ovplyvňuje ďalšie činnosti. Biodynamický poľnohospodár vníma prírodu a hospodári v súlade s prostredím a nie proti nemu. Biodynamicky vypestované výrobky nesú chránené označenie demeter a sú certifikované a kontrolované rovnako ako biovýrobky.

Pôvod: Nemecko

ZLOŽENIE: 100% jablčná šťava z priameho lisovania, fermentovaná

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ML:
Energia 75 kJ / 18 kcal
Tuky 0,1 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,02 g
Sacharidy 0,4 g z toho cukry 0,01 g
Vláknina 0,1 g
Bielkoviny 0,1 g
Soľ 0,005 g

NÁZOV A SKLADOVANIE: Kvasný ovocný ocot nepasterizovaný. Obsah prírodnej kyseliny octovej: 5%. Bez osobitných podmienok na skladovanie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Demeter Jablčný ocot Beutelsbacher BIO 750ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *