Farmilion Šungit drť 1kg

Šungitová drť sa používa na čistenie vody, je to prírodný filter, ktorý pohlcuje vo vode všetky nečistoty a škodlivé prímesy. Šungit čístí, dezinfikuje a aktivuje vodu, nabíja, energetizuje a mení jej informačnú štruktúru a obohacuje ju o stopové prvky a má výnimočné liečivé účinky.

Použitie:

Obsah džbánu prepláchneme pod prúdom vody, celý obsah zalejeme pitnou vodou. Necháme odstáť minimálne hodinu, max .72 hod . Takto upravenú vodu pijeme pravidelne a bez obmedzenia. Opakovane dolievame.

Čistenie:

V pravidelnom intervale 2 týždne vyberieme kamene z vody, prepláchneme prúdom vody a necháme úplne uschnúť (prirodzenou cestou na slnku, alebo v rúre na 110°C po dobu 10min.) následne vrátime ŠUNGIT do vody a pokračujeme v užívaní po dobu ďalších 2 týždňov.

7.99 s DPH 6.66 bez DPH

Katalógové číslo: 8588008045046 Kategórie: , ,

Popis

Krajina pôvodu: Karelská republika RUSKO

Hmotnosť: 1kg

Príprava na použitie:

Pred prvým použitím drť niekoľkokrát prepláchnite pod tečúcou vodou. Potom naplňte nádobu (najlepšie sklenenú) v pomere cca 150 g šungitu na 3 l vody na 3 dni.
Používajte pitnú vodu – bežnú vodu z vodovodu alebo studne (balená voda nie je vhodná). Potom vodu používajte tak, aby vždy nejaká zostala a podľa potreby dolievajte. Po doliatí už stačí nechať odstáť 8 – 10 hodín pred prvým použitím. Šungit je potrebné pravidelne premývať raz za 2 týždne na odstránenie povlaku, ktorý sa na ňom vytvorí. Šungitovú drť presypte do sitka, pod prúdom horúcej vody drť dôkladne umyte. Potom horúcu vodu zameňte za studenú a urobte to isté.

 

Použitie: Odporúčame piť 2 – 3 poháre denne, alebo podľa chuti, na kozmetické účely, pre zvieratá, na prípravu jedál, do kúpeľa. Nezabudnite, že časom sa množstvo fullerénov uvoľňujúcich sa do vody znižuje, čo vedie k zoslabeniu  liečebných vlastností šungitu. Preto sa odporúča jeho výmena raz za 3 – 6 mesiacov. Použitý šungit môžete pridávať do pôdy na záhrade alebo do kvetináčov k rastlinám.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Farmilion Šungit drť 1kg”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.