Najtelo Hroznový olej -za studena lisovaný 250ML Sklo

Za studena lisovaný olej z hroznových jadierok má výraznú zelenú farbu, charakteristickú vôňu, trochu kyslú chuť.

NAŠE OLEJE Z RADY NAJTELO sú maximálne mesiac staré ked sa ku vám dostanú na stôl, naše oleje lisujeme vždy čerstvo preto je 99,9% pravdepodobnost  spokojnosti našich klientov. Nakupujeme suroviny z vlastného výberu aby sme vedeli že naše oleje budú vždy pripravované z tých najlepších lokálnych  surovín.

Niektorí ľudia mu privlastňujú omladzujúce účinky, je efektívna zbraň v chránení srdca a obehovej sústavy. Je to prírodný antioxidant. Priaznivé účinky tohto oleja: zmierňuje príznaky alergie, ochraňuje srdce a ochraňuje celú obehovú sústavu od zavápnenia ciev, práve kvôli tomu hroznové jadierka sú veľmi užitočné v prevencií voči artérioskleróze, zúžení ciev, a ďalších ochorení obehovej sústavy.  Môže zvyšovať hladinu HDL (dobrého) cholesterolu, a naopak znížiť hladinu LDL (zlého) cholesterolu.

5.49 s DPH 4.58 bez DPH

Katalógové číslo: 8588007132013 Kategórie: , ,

Popis

Vďaka svojmu vysokému obsahu antioxidantov spomaľuje proces starnutia , a priaznivo vplýva na omladenie pleti. Ochraňuje bunky od škodlivých látok, znižujúc stým riziko vývinu rakovinotvorných látok.  Pri ženách v prechode môže mať tiež pozitívne účinky v zmiernení príznakov tohto stavu. Má protizápalové účinky, preto zrýchľuje aj proces  regenerácie organizmu. Posilňuje odolnosť organizmu voči stresu. Ochraňuje mozog od voľných radikálov, a zlepšuje pamäť. Zlepšuje aj hebkosť a pružnosť pokožky. Tento olej môžete použiť aj na prípravu a dochucovanie šalátov, na toasty, do majonézy, všeobecne do jedál studenej kuchyne, do jogurtov a kefírov. ( 1 čajová lyžica). Skladujte na suchom a chladnom mieste, nevyžaduje chladenie!

Zloženie: 100% olej z jadierok červeného hrozna.

Krajina pôvodu: EU.

Priemerná výživová hodnota v 100ml výrobku: Energia: 3,558 kJ/850kcal Tuky: 92,5g Bielkoviny: 0g Sacharidy: 0g. Dátum spotreby: viď na obale!

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Najtelo Hroznový olej -za studena lisovaný 250ML Sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Možno by sa Vám páčilo…