Yellow & Blue L’Vandy LOVE máchadlo bielizne 1l

Máchadlo bielizne zneutralizuje plákací roztok a zaistí, aby vo vašej bielizni neostávali zvyšky pracích prostriedkov, ktoré môžu dráždiť pokožku.

5.25 s DPH 4.38 bez DPH

Availability:

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: 8594165002525 Kategórie: ,

Popis

Charakteristika

Používate aviváž? A viete, že jej hlavnou úlohou je obaliť a uhladiť vlákna textilu, čo majú väčšinou na starosti chemikálie doplnené umelými farbivami a parfémami?

Mierne kyslé máchadlo neutralizuje zásaditý prací roztok a umožňuje tak na záver prania ľahšie vyplavenie zbytkov pracích prostriedkov a nečistôt, a ich dôkladné odstránenie z textilu. Vláknam sa vracajú ich prirodzené vlastnosti ( uteráky znova sajú)  a vzhľad. Odporúčame ho hlavne pri praní v tvrdej vode.

Používanie máchadla môže prospievať hlavne osobám s citlivou pleťou, alergikom, ekzematikom a malým deťom, ktorých koža je pre chemické látky omnoho priepustnejšia než pokožka dospelých.

Využitie:

  • na všetko pranie v práčke, ale aj na ručné pranie
  • na všetky druhy bielizne

Ako sa používa:

Dávkovanie na 4-5kg bielizne: 30ml – do zásobníku na aviváž pri záverečnej časti prania. Pri ručnom praní, po vypraní v pracom prostriedku, máchadlo dávame do čistej vody, necháme aspoň 10 minút pôsobiť a potom bielizeň vyžmýkame.

Zloženie: 15 – 30% kyselina citrónová, < 5% prírodný levanduľový extrakt

Neobsahuje syntetické parfumy, ktoré môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergie.

Obsah: 250ml

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Yellow & Blue L’Vandy LOVE máchadlo bielizne 1l”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.