Yellow & Blue Čistiaci piesok 500 g

Popis produktu

Základom nášho čistiaceho prášku je mletý vápenec (jemné abrazivo), jedlá sóda (rozpúšťa nečistoty, pohlcuje pachy) a prášok z mydlových orechov (odmasťuje). Vďaka šetrnému zloženiu je skvelou voľbou aj na chatu či táborenie.

Pro mytí a čištění:

  • keramika (vany, umyvadla, toaleta – pro lepší účinek doporučujeme kombinovat s Octovým čističom
  • porcelán (hrnečky, talíře)
  • smalt (sporáky, nádobí, vany)
  • chrom (vodovodní baterie, chromované části elektrospotřebičů)
  • nerez (nádobí, dřezy, digestoře – při čištění respektujeme strukturu materiálu)
  • plast (matné plastové částí elektrospotřebičů – před aplikací vyzkoušíme odolnost materiálu)
  • sklokeramické varné desky a dřezy

Otvoríme miesto vyznačené na viečku balenia. Prášok nasypeme na vlhkú hubku, utierku alebo drôtenku (odporúčame z indickej trávy) a nečistotu primeranou silou mechanicky odstránime. Po vyčistení povrch dôkladne opláchneme vodou.

Nepoužívajte na teflón, špeciálne nepriľnavé povrchy, silikón, kožu a textílie. Pred aplikáciou na chúľostivé a atypické materiály vyskúšajte najprv na menšej, menej viditeľnej ploche.

Zloženie: > 30 % mletý vápenec, hydrogénuhličitan sodný (sóda bicarbóna); 5-15 % prášok z mydlových orechov v biokvalite; < 5 % prírodná pomarančová silica (obsahuje parfum limonén, pomaranč sladký extrakt – môže vyvolať alergickú reakciu)

Suroviny na výrobu našej drogérie volíme tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí i planéty. Netestujeme na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nespotrebovaný obsah vysypte do komunálneho odpadu. Použitý obal po dôkladnom vyprázdnení odovzdajte do triedeného odpadu.

3.25 s DPH 2.71 bez DPH

Katalógové číslo: 8594165000941 Kategórie: , Značka:

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Yellow & Blue Čistiaci piesok 500 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *