Vitex Agnus Castus (jahnací) tablety 100 ks

Vitex agnus castus je latinský názov pre agnacast, ľudovo mníšske korenie, slovenský názo je Vitex Jahňací. Rastie po celej stredomorskej oblasti, v Malej Ázii až po Kaukaz. Výživový doplnok sa odporúča predovšetkým pri hormonálnej nerovnováhe.

 

Odporúča sa:

  • –  pri hormonálnej nerovnováhe
  • –  pri nepravidelnej a chýbajúcej menštruácií

12.18 s DPH 10.15 bez DPH

Katalógové číslo: 8586019020847 Kategórie: , Značka:

Popis

Vitex Agnus – Castus tablety

Výživový doplnok
tablety
Obsah balenia: 200 tabliet

 width=Vitex agnus castus je latinský názov pre agnacast, ľudovo mníšske korenie, slovenský názo je Vitex Jahňací. Agnacast je až 6 m vysoký, málo rozvetvený ker alebo strom. Má opadavé listy, zložené z 5 – 7 lístkov až 10 cm dlhých, naspodku bielo plstnatých, ktoré po odumretí černajú. Agnacast je pôvodom z teplejších oblastí Európy. Rastie po celej stredomorskej oblasti, v Malej Ázii až po Kaukaz.

Inulín – sladká chuť zdravia, je doplnok stravy pre podporu riadneho fungovania tráviaceho systému. Zlepšuje črevnú mikroflóru. Je to fruktózový polysacharid – rozpustná vláknina rastlinného pôvodu, ktorá má prebiotické účinky. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Čakanka má prirodzene vysoký obsah inulínu v koreni. Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vitex Agnus Castus (jahnací) tablety 100 ks”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *