Vitaking ženšen extrakt 400mg (90kapsúl)

Ženšen pochádza z vysokohorských oblastí na severe Kórejského polostrova a severovýchodnej časti Číny (Mandžusko), ale na niektorých miestach sa vyskytuje aj divoko. Ženšen je v niektorých oblastiach východnej Ázie vysoko rešpektovaný a považuje sa za cenný dar. Obsahuje prírodné látky, ktoré pomáhajú udržiavať fyzické a duševné schopnosti. Ženšen prispieva k prirodzenej ochrane a správnemu fungovaniu imunitného systému.

10.95 s DPH 9.13 bez DPH

Katalógové číslo: 5999561256344 Kategórie: ,

Popis

Ázijský všeliek
Ženšen pochádza z vysokohorských oblastí na severe Kórejského polostrova a severovýchodnej časti Číny (Mandžusko), ale na niektorých miestach sa vyskytuje aj divoko. V niektorých oblastiach východnej Ázie je veľmi rešpektovaný a považuje sa za cenný dar. Obsahuje prírodné látky, ktoré pomáhajú udržiavať fyzické a duševné schopnosti.
O ženšene
Účinok kórejského (Panax) ženšenu, ktorý patrí do čeľade brečtanovitých, nie je spôsobený len jednou zložkou, ale celým radom biologických látok. Patria sem napríklad rastlinná dextróza, vitamín A, vitamíny B1 a B2, selén, germánium a rôzne silice. Úžasný účinok ženšenu na ľudský organizmus nezávisí od množstva zložiek prítomných v koreni, ale od špeciálneho usporiadania, v ktorom sa v rastline nachádzajú.
S čím môže extrakt ženšenu pomôcť?
Pomáha udržiavať dobrý kognitívny výkon
Podporuje výkon pamäte
Prispieva k normálnemu krvnému obehu v mozgu.
Pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi ako súčasť zdravého životného štýlu/prispieva k normálnemu metabolizmu glukózy-inzulín.
Ženšen prispieva k prirodzenej ochrane a správnemu fungovaniu imunitného systému.
Pomáha udržiavať dobré sexuálne vzťahy
Pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti pri slabosti, vyčerpaní, únave a strate koncentrácie
Trochu zaujímavosti
Ženšen sa predáva v lekárňach v Číne. Ak nemáte radi chuť, no chcete si užiť jej blahodarné účinky, zaobstarajte si ju vo forme kapsúl. Môžete si zaobstarať aj multivitamín, ktorý okrem vitamínov obsahuje aj ženšen.
Účinná látka v 1 kapsule:
Ženšenový extrakt 400 mg
z toho ginsenosid 2% 8mg
Vitaking-Výživový doplnok .Distirbútor : Erik Márton s.r.o., Lehnice 97, Lehnice 93037, www.najtelo.com.
Minimálna trvanlivosť do: viď na obale!Skladujte v suchumimo dosahu priamého slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú dennú stravu. 
Neodporúča sa tým, ktorí majú vysoký krvný tlak alebo srdcovo-cievne problémy, ďalej v tehotenstve, dojčiacim matkám, pacientom s astmou a zápalom pľúc a ľuďom s poruchami zrážanlivosti krvi. Neodporúča sa ani pri horúčke, prechladnutí či chrípke. Po 4-týždňovej kúre sa odporúča urobiť si prestávku na 1-2 týždne

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vitaking ženšen extrakt 400mg (90kapsúl)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Možno by sa Vám páčilo…