Vitaking Vitamín D3 2000 90 softgel kapsúl

Vitaking vitamín D3 obsahuje 2000 IU (50 mikrogramov) vitamínu D v jednej gélovej kapsule. Vitamín D, známy aj ako slnečný vitamín, prispieva k zdravým kostiam, činnosti svalov a normálnemu fungovaniu imunitného systému.

6.49 s DPH 5.41 bez DPH

Katalógové číslo: 5999561250243 Kategórie: ,

Popis

Vitamín D3…ak trávite málo času na slnku
2000 NE kapsuly vitamínu D3. Vitamín D (vitamín D3) sa rozpúšťa v tuku, ktorý sa do nášho tela dostáva slnečným žiarením a správnou výživou. Vitamín D, tiež známy ako slnečný vitamín, hrá dôležitú úlohu v zdraví kostí, správnej funkcii svalov a prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému.
Cenovo výhodný prípravok vitamínu D3 s 2000 IU účinnej látky, v balení po 90 ks.
V dôsledku dopadu ultrafialového (UV-B) žiarenia na našu pokožku je naše telo schopné produkovať vitamín D hlavne z cholesterolu počas zložitého, viacstupňového procesu. To nás trochu vyčleňuje zo sveta zvierat, keďže chlpatí a operení jedinci sú zrejme schopní získať vitamín D len zo zdrojov potravy, keďže svetlo sa ich kože nikdy nedotkne.
Väčšina ľudí trávi jeden alebo dva týždne v roku na slnku a zvyšok času trávi v kanceláriách, domoch, autách alebo na iných uzavretých miestach, zvyčajne oblečení a ich pokožka je sotva vystavená slnečnému žiareniu. Okrem toho sa schopnosť tela produkovať vitamín D s vekom znižuje. Ak máte málo slnečného žiarenia, je vhodné vitamín D dopĺňať.
Vitamín D je rozpustný v tukoch, ktorý sa do nášho tela dostáva slnečným žiarením a správnou výživou. V mestách s hustým smogom treba zvýšiť príjem vitamínu D.
Vitamín D3 2000NE pre dni bez slnka!
Vitamín D:
Prispieva k normálnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu.
Prispieva k udržaniu normálnej hladiny vápnika v krvi.
Prispieva k udržaniu zdravých kostí.
Prispieva k udržaniu zdravej funkcie svalov.
Prispieva k udržaniu normálneho stavu zubov.
Prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému.
Hrá úlohu pri delení buniek.
Táto gélová kapsula Vitaking vitamínu D obsahuje 2000 IU (50 mikrogramov) vitamínu D.
Vitaking-Výživový doplnok .Distirbútor : Erik Márton s.r.o., Lehnice 97, Lehnice 93037, www.najtelo.com.
Minimálna trvanlivosť do: viď na obale!Skladujte v suchumimo dosahu priamého slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú dennú stravu. 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vitaking Vitamín D3 2000 90 softgel kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Možno by sa Vám páčilo…