Vitaking Probiotikum Komplex 150 kvapiek

Prípravok Vitaking Probiotic Complex obsahuje 10 druhov bakteriálnych kmeňov. Laktobacily sú mikroorganizmy, ktoré naše telo prirodzene potrebuje. Baktérie užitočné pre náš organizmus (napr. acidofilus) sa nazývajú probiotiká a v dnešnej dobe sa potravinovým doplnkom, ktoré tieto pre ľudský organizmus prospešné obsahujú, hovoríme probiotiká. Názov pochádza z gréckeho výrazu pro bios (“pre život”). Zloženie probiotického komplexu: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus helveticus, Lactococcus lactis sspcus lactis, Streptococcus oil CT thermophilus, M.

10.55 s DPH 8.79 bez DPH

Katalógové číslo: 5999561256931 Kategórie: , Značka:

Popis

Priateľské baktérie
Vitaking Probiotic Complex obsahuje 10 druhov “priateľských baktérií”. Baktérie užitočné pre náš organizmus (napr. acidofilus) sa nazývajú probiotiká a v súčasnosti sa potravinovým doplnkom, ktoré tieto baktérie užitočné pre ľudský organizmus nachádzajú, hovoríme probiotiká. Názov pochádza z gréckeho výrazu pro bios (“pre život”).
Keď premýšľame o baktériách, zvyčajne si predstavíme baktérie spôsobujúce choroby, aj keď na povrchu nášho tela a v našom tele, aj keď sme zdraví, môžeme nájsť veľa druhov baktérií. Väčšina baktérií je neškodná alebo užitočná a samozrejme existujú aj baktérie, ktoré spôsobujú infekčné ochorenia. Dobré baktérie osídľujú celý tráviaci kanál, ale možno ich nájsť aj vo vagíne, ústach a nosovej dutine. Všetky baktérie žijúce na povrchu našich čriev sa nazývajú črevná flóra.
Najbežnejšie probiotické baktérie patria do kmeňov Lactobacillus a Bifidobacterium.
Vitaking Probiotické komplexné zložky
Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus helveticus, Lactococcus lactis ssp lactis, Streptococcus thermophilus, MCT olej.
Vitaking Flora10 150 kvapiek -Výživový doplnok na udržanie zdravej
črevnej mikroflóry. Zloženie: Lactobacillus acidophilus HA-122,
Lactobacillus casei HA-108, Lactobacillus rhamnosus HA-111,
Bifidobacterium breve HA-129, Lactobacillus plantarum HA-119,
Bifidobacterium bifidum HA-132, Bifidobacterium longum HA-135,
Lactobacillus helveticus HA-128, Lactococcus lactis ssp lactis HA-136,
Streptococcus thermophilus HA-110, MCT olej. Distirbútor: Erik Márton
s.r.o., Lehnice 97, Lehnice 93037, www.najtelo.com. Minimálna
trvanlivosť do: viď na obale!Skladujte v suchu mimo dosahu
priamého slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Obsah
balenia:6ml (150kvapiek).Odporúčaná denná dávka:2 kvapky denne
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Výrobok nenahradzuje
pestrú a vyváženú dennú stravu. Účinná látka v 1 dennej dávke :
Rovnováha črevnej flóry nie je stála, často môže byť narušená. Dobré črevné baktérie sú mimoriadne zraniteľné. Nevhodnou výživou, chorobou, stresom, užívaním antibiotík či liekov a konzumáciou alkoholu sa môžu poškodiť a tým ich počet v organizme klesá. V takýchto prípadoch je vhodné ich vymeniť.
Vitaking-Výživový doplnok .Distirbútor : Erik Márton s.r.o., Lehnice 97, Lehnice 93037, www.najtelo.com.
Minimálna trvanlivosť do: viď na obale!Skladujte v suchumimo dosahu priamého slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú dennú stravu. 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vitaking Probiotikum Komplex 150 kvapiek”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…