Vitaking Gymnema Sylvestre 400mg 90 kapsúl

Aj vy len ťažko odolávate sladkostiam? Aj vy bojujete s problémami s hmotnosťou či cukrovkou? Ak chcete svoj jedálniček urobiť trochu „znesiteľnejším“, vyskúšajte túto bylinku! Gymnema sylvestre je plazivá rastlina s hustými listami, podobná viniču. Rastlina je vo svete známa ako ničiteľ cukru, pretože v staroveku ajurvédski lekári pozorovali, že ak sa konzumujú listy gymnemy, potláčajú chuť cukru.
Zmierňuje chuť do jedla
Ovláda chuť na sladké
Môže vám pomôcť udržať si zdravú chuť do jedla
Týmto spôsobom môže podporiť normálnu hladinu cukru v krvi

6.22 s DPH 5.18 bez DPH

Katalógové číslo: 5999561256948 Kategórie: , Značka:

Popis

Gymnema Sylvestre – proti cukru!
Dnešnou populárnou chorobou je obezita. Žiaľ, stále viac ľudí bojuje s problémami s hmotnosťou, ktorá nie je len estetickým problémom, ale má aj zdravotné nevýhody. Z tohto dôvodu sú mnohé staré liečivé byliny, ktoré sú dnes zabudnuté, stredobodom experimentov výskumníkov. To je aj prípad tejto rastliny Gymnema Sylvestre, ktorá sa stala celosvetovo známou ako bylina zabíjajúca cukor.
Je to viničovitá koncová rastlina s hustými listami, ktorá sa šplhá na kríky a stromy, pôvodom z južnej Indie. V Indii sa používa už viac ako 2000 rokov. Rastlina je vo svete známa ako ničiteľ cukru, pretože v staroveku ajurvédski lekári pozorovali, že jedenie listov tejto rastliny potláča chuť cukru. Po zjedení listov gymnema sylvestre, tiež známeho ako gurmar, chuťové poháriky jazyka znecitlivia, takže nemôžu chutiť ani sladko, ani horko; preto dostala bylinka svoje meno: „ničiteľ sladkostí“ (madhu-vinashi, gurmar).
Zlúčenina nachádzajúca sa v rastline je kyselina gymnemová, ktorá pomáha normalizovať hladinu cukru v krvi. Ako to všetko zvládate? Znižuje túžbu po sacharidoch a pocit hladu, takže sa ľahšie vyhnete pokušeniu čokolády a koláčov. môže byť veľkou pomocou pre diabetikov a ľudí, ktorí dodržiavajú diétu, aby dodržiavali každodennú stravu.
Zmierňuje chuť do jedla
Ovláda chuť na sladké
Môže vám pomôcť udržať si zdravú chuť do jedla
Týmto spôsobom môže podporiť normálnu hladinu cukru v krvi
Vyskúšajte túto nezvyčajnú bylinku a zaraďte ju do svojho súčasného jedálnička. Tento prípravok Vitaking obsahuje 400 mg prášku z listov gymnema na kapsulu.
Vitaking-Výživový doplnok .Distirbútor : Erik Márton s.r.o., Lehnice 97, Lehnice 93037, www.najtelo.com.
Minimálna trvanlivosť do: viď na obale!Skladujte v suchumimo dosahu priamého slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú dennú stravu. 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vitaking Gymnema Sylvestre 400mg 90 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…