Vitaking Echinax sirup 200ml

Čo je zlé na vitamínoch a doplnkoch stravy dieťaťa? To, že chutia „úplne umelo“! Vitaking Echinax sirup – mimoriadne chutná, špeciálna kombinácia bylín a minerálov pre deti. Je veľmi chutný, takže si ho rýchlo obľúbi aj najmenší a ľahko ho zje. Obsahuje extrakt z bazového kvetu, extrakt z bazového kvetu, sibírsky ženšen, extrakt zo šípky.

9.94 s DPH 8.28 bez DPH

Katalógové číslo: 5999561258973 Kategórie: ,

Popis

So silou bazového kvetu a bazy čiernej
Vitaking Echinax sirup je lahodný doplnok stravy pre najmenších, plný byliniek, ako je bazový kvet, bazový kvet, ženšen a extrakt zo šípky. Obsahuje tiež dva dôležité minerály, meď a zinok.
Tí najmenší nemajú veľmi radi tabletky a sirupy, ktoré chutia zle. Vďaka svojej lahodnej chuti si ho ľahko obľúbite a možno ho zaradiť do každodenného jedálnička detí.
S nechtíkom pre správnu obranyschopnosť organizmu
Echinacea purpurová – známa aj ako echinacea – žije pôvodne v strede Severnej Ameriky, na našom kontinente v suchých otvorených lesoch a trávnatých púšťach. Americkí liečitelia byliniek prevzali používanie druhov nechtíka lekárskeho od Indiánov. Potom v 20. storočí nemeckí vedci uznali jeho liečivú hodnotu.
Harmanček môže prispieť k správnej obranyschopnosti organizmu a k udržaniu zdravia orgánov dolných močových ciest.
Extrakt z bazového kvetu
Ako liečivá bylina je pre človeka užitočná takmer akákoľvek časť bazy, no vnútorne sa môžu užívať len časti kvetov a plodov. Odpradávna je obľúbenou rastlinou v ľudovom liečiteľstve. Bazový kvet obsahuje veľa užitočných a cenných účinných látok.
Extrakt zo sibírskeho ženšenu
Sibírsky ženšen je blízkym príbuzným čínskeho ženšenu panax. Väčšina ľudí používa ženšen na prevenciu fyzickej a duševnej únavy. Účinok ženšenu nie je spôsobený len jednou zložkou, ale celým radom biologických látok. Patria sem napríklad rastlinná dextróza, vitamín A, vitamíny B1 a B2, selén, germánium a rôzne silice. Úžasný účinok ženšenu na ľudský organizmus nezávisí od množstva zložiek prítomných v koreni, ale od špeciálneho usporiadania, v ktorom sa v rastline nachádzajú.
Extrakt zo šípky
Šípky sú plodom divokej ruže. Známy je najmä pre svoj významný obsah vitamínu C, no obsahuje aj flavonoidy a vitamíny B1, B2, B3 a K. Môže prispievať k normálnemu fungovaniu imunitného systému a dýchacích ciest. Môže prispieť k duševnej sviežosti a zvýšiť odolnosť organizmu. Preto je veľmi užitočný pre deti.
Meď
Meď je dôležitý minerál, pretože sa podieľa na udržiavaní normálneho stavu spojivových tkanív a normálneho transportu železa, prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému a ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Zinok
Zinok prispieva k udržaniu normálnej psychickej činnosti a normálneho zraku, ako aj k normálnej funkcii imunitného systému.
Deti nemajú radi tabletky, ale určite sa im bude páčiť táto vynikajúca tekutá formulácia Echinax. Doprajte svojmu dieťaťu túto skutočne špeciálnu, komplexnú kombináciu rastlinných extraktov a minerálov!
Zloženie: Voda, fruktóza, koncentrát jablkovej šťavy, suchý extrakt z bazového kvetu (Sambucus nigra), suchý extrakt z Echinacea angustifolia, glukonát zinočnatý, suchý extrakt z koreňa sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticosus), suchý extrakt zo šípky (Rosa canina), konzervačná látka: sorban draselný, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, glukonát meďnatý, maltodextrín.
Odporúčané denné množstvo: 1 polievková lyžica = 15 ml pred jedlom.
Môže sa prehltnúť priamo alebo zriediť vodou alebo ovocnou šťavou. Pred použitím pretrepte Neprekračujte odporúčané denné množstvo! Výrobok nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl.
Svoju kvalitu si zachováva do konca mesiaca (mesiac/rok), ktorý je uvedený na boku uzáveru.
Vitaking ECHINAX sirup 200ml -Výživový
doplnok pre deti aj dospelých.Zloženie:voda,
fruktóza,jablčný koncentrát, výťažok z bazo-
vých kvetov Echinacea úzkolistá výťažok,
Glukonát zinku,Ženšen sibírsky extrakt, šípkový
extrakt,konzervant:Sorban draselný,regulátor
kyslosti:kyselina citrónová,meď glukanonáť,
maltodextrín.Distirbútor : Erik Márton s.r.o.,
Lehnice 97, Lehnice 93037, www.najtelo.
com. Minimálna trvanlivosť do: viď na obale!
Skladujte v suchu mimo dosahu priamého slnečného
žiarenia starostlivo uzavreté!Objem:200ml.Odporúčaná
denná dávka: 15ml 1krát denne pred jedlom.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!
Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú dennú stravu.
Účinná látka v 15ml dennej dávke:Zinok 7,08 mg-70,8
%ODD,Meď-0,61mg.-61%ODD,,Extrakt z bazových
kvetov:225mg-%ODD,Echinacea úzkolistá výťažok-
75mg- 0%ODD,Ženšen sibírsky výťažok:45mg-%
ODD,Výťažok zo šípok:42,9mg %ODD
ODD-odporúčaná refenečná dávka pre dospelých
Krabičku uchovávajte pred deťmi starostlivo uzavretú, na suchom, chladnom mieste, chránenom pred sálavým teplom a svetlom!
Vitaking-Výživový doplnok .Distirbútor : Erik Márton s.r.o., Lehnice 97, Lehnice 93037, www.najtelo.com.
Minimálna trvanlivosť do: viď na obale!Skladujte v suchumimo dosahu priamého slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú dennú stravu. 
Registračné číslo v HU OGYÉI: 26174/2021

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vitaking Echinax sirup 200ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Možno by sa Vám páčilo…