Sofia Krém na nohy s extraktom z pijavíc (30% ako) 125ml

SOFIA krém s extraktom pijavice.

Pijavica lekárska sa právom pokladá za jeden z najlepších prostriedkov pri liečbe varikóznych ochorení. Jej slinné žľazy obsahujú okolo 100 biologicky aktívnych látok, ktoré majú intenzívny liečebný účinok na krv a krvné cievy.

Fermenty pijavice lekárskej obnovujú vnútorný povrch postihnutých ciev, odstraňujú bolesť a svalové sťahy, napomáhajú tvorbe nových kapilár, čím sa zlepšuje mikrocirkulácia krvi a dochádza k stimulácii cievneho systému.

10.98 s DPH 9.15 bez DPH

Katalógové číslo: 4610082740129 Kategórie: ,

Popis

Nové zloženie krému obsahuje o 20% percent viac extraktu pijavice lekárskej.

Liečebný účinok extraktu pijavice je v kréme doplnený o extrakty lekárskych rastlín, oleje a vitamíny. Toto nové zloženie značne zvyšuje efektívnosť krému pri varikóznych ochoreniach.

Pagaštan konský, lieska a praslička, posilňujú a tonizujú steny krvných ciev, znižujú ich priepustnosť, aktivizujú prácu cievnych ventilov, odstraňujú zápal.

Olej austrálskeho čajového dreva, aloe vera a harmanček sú prírodné antiseptiká, ktoré chránia steny ciev pred zápalom a zamedzujú tvorbe krvných zrazenín.

Arnika má regenerujúce účinky, zmierňuje bolesť a zlepšuje krvný obeh.

Účinky:
-pri narušenom periférnom krvnom obehu
-podporný prostriedok pri povrchovom zápale žíl
-pri varikóznom rozšírení žíl dolných končatín
-pri chronickej žilovej nedostatočnosti (ťažké nohy, opuchy nôh, kŕče), cievne pavučinky
-tromboflebitída povrchových žíl – kŕčove žily

Aplikácia a použitie: Krém nanášame rovnomerne a ľahko „vťukávame” na postihnuté miesta zvrchu nadol 2 – 3 x denne počas 6-8 týždňov. Nerozotierame krém tak, ako sme zvyknutí.
Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek krému, na sliznice a na otvorené rany a pre deti do 3 rokov

Zloženie: voda obohatená o ióny striebra, extrakt pijavice lekárskej, olej austrálskeho čajového dreva ( tea – tree ), rakytníkový olej, bavlnený olej, olejové extrakty: pagaštanu konského, ginka biloby, sofory japonskej, harmančeka, arniky, šípok, zeleného čaju, huby rybničnej, listov brezy, rojovníka, prasličky, lieskového orecha, aloe vera, vitamíny a a E, D – pantenol.

Výrobca: Rusko, OOO KorolevFarm, Korolev

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sofia Krém na nohy s extraktom z pijavíc (30% ako) 125ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.