Sesderma dezinfekčný gél na ruky Lactyferrin Hand Sanitizer Gél 250ml

Unikátny dezinfekčný gél na ruky, ktorý nevysušuje pokožku a tiež nezabraňuje rastu pokožke prospešných baktérií ako je Staphylococcus epidermidis.

5.55 s DPH 4.63 bez DPH

Availability:

3 na sklade

Katalógové číslo: 8429979461759 Kategórie: ,

Popis

Bolo dokázané, že pravidelná hygiena rúk môže zabrániť šíreniu chorôb vo všetkých oblastiach každodenného života. LACTYFERRIN SANITIZER je dezinfekčný gél, ktorý poskytuje pokročilé čistenie rúk a tela bez použitia vody a tiež zaručuje najlepšiu starostlivosť o vašu pokožku.

Sesderma, priekopník v oblasti enkapsulovania aktívnych látok do lipozómov nanometrickej veľkosti, je znepokojená situáciou, ktorú svet zažíva, a práve preto vyvinula LACTYFERRIN SANITIZER, pomocou najmodernejších technológií.

Na povrchu jeho aktívne zložky fungujú ako prvá obranná bariéra chrániaca telo pred vonkajšími faktormi a jeho lipozómové zložky prenikajú do hlbších vrstiev pokožky a poskytujú vlastnosti antioxidačné, ochranné a regeneračné.

Tento inovatívny prípravok vo forme gélu dá vašim rukám hodvábny pocit a dodatočnú hydratáciu. Vďaka nízkej koncentrácii alkoholu je možné ho použiť toľkokrát, koľkokrát je potrebné, bez vedľajších účinkov, ako je suchosť alebo podráždenie.

LACTYFERRIN SANITIZER posilňuje lipidovú vrstvu pokožky a udržuje normálnu ľudskú mikroflóru v ideálnom stave, dbajúc o prirodzenú bariéru a zabraňujúc poškodeniam pokožky. Vieme, že nadmerné alebo opakované použitie 70% gélov, založených na vodno-alkoholovej báze, inhibuje rozvoj Staphylococcus epidermidis – baktérie spojenej s priaznivými účinkami na pokožku.

Taktiež môže z pokožky odstrániť vlhkosť, poškodiť ju a zvýšiť transepidermálnu stratu vody, čo uľahčuje spôsob vstupu baktérií, vírusov, dráždivých látok a alergénov.

Sila laktoferínu
Čo je laktoferín? Laktoferín je multifunkčný glykoproteín, ktorý sa vyskytuje v našom tele (materské mlieko, sliny, slzy) a poskytuje nášmu organizmu globálnu ochranu.

1. Štúdia vykonaná spoločnosťou BIONOS (spin-off nemocnice Hospital la Fe vo Valencii) s cieľom vyhodnotiť účinnosť LACTYFERRIN DEZINFEKČNÝ GÉL:
Záver:
Lactyferrin dezinfekčný gél selektívne zabraňuje rastu patogénnych baktérií, ako je Pseudomonas aeruginosa, a naopak, NEZABRAŇUJE rastu baktérií prospešných pre mikroflóru pokožky ako je Staphylococcus epidermidis.

2. Štúdia mikrobiologického oddelenia spoločnosti Sesderma s cieľom vyhodnotiť účinnosť LACTYFERRIN SANITIZER.
Záver:
Lactyferrin dezinfekčný gél má bakteriostatický účinok na grampozitívne a negatívne baktérie, aeróbne a kvasinkové baktérie.

Postup
Ostatné produkty z línie
Umývajte si ruky často mydlom a vodou. Vysušte jednorazovou papierovou utierkou. Následne aplikujte LACTYFERRIN SANITIZER, gél na dezinfekciu rúk a tela, dôkladne rozotrite v dlaniach, na prstoch a predlaktiach, až po lakte. Opakujte niekoľkokrát denne. Nedotýkajte sa predmetov, ako sú rukoväte, kľučky, počítačové myši, perá iných ľudí, rúčky v autobusoch alebo vlakoch, atď.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sesderma dezinfekčný gél na ruky Lactyferrin Hand Sanitizer Gél 250ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.