Semix Proteínová kaša banán 65g

Proteínová kaša obsahuje 18g bielkovín na jednu porciu z kvalitného srvátkového proteínového koncentrátu.

Má vysoký obsah vlákniny a nízky obsah nasýtených tukov a je bez palmového tuku.

 

 

0.62 s DPH 0.52 bez DPH

Katalógové číslo: 8594019382117 Kategórie: ,

Popis

Kaša pre tých, ktorí držia redukčnú diétu.

Spotreba cukru tvorí významný podiel prijímaných kalórií a poskytuje prázdne kalórie – kalórie bez nutričnej hodnoty.

Ak sa používa xylitol ako náhrada cukru, môže byť užitočný pri znižovaní príjmu kalórií dvoma spôsobmi.

Používanie xylitolu (s mimoriadne nízkym glykemickým indexom (GI – 7) na sladenie prispieva k udržaniu stabilnej hladiny glukózy v krvi.

Xylitol tiež pomáha preto, že má o 40% menej kalórií ako cukor, čím pomáha zmenšovať príjem kalórií a uľahčuje znižovanie váhy.

Obsiahnuté bielkoviny v každej porcii tejto kaše prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty a tiež k udržaniu normálneho stavu kostí – pri vyššom príjme bielkovín zo stravy dochádza k nižšiemu slabnutiu kostí pri starnutí. Pre zachovanie pevného zdravia je nutné dodržiavať zásady zdravého životného štýlu a konzumovať zdravú a vyváženú stravu.

Kaša je sladená Xylitol-om (sladidlom). Xylitol (brezový cukor) je druh prírodného cukru. Vzhľadovo aj chuťovo je takmer rovnaký ako klasický kryštálový cukor, ale jeho fyziologický vplyv na ľudský organizmus je výrazne odlišný.

Z konzumácie brezového cukru sa nepriberá, nemá negatívny vplyv na zuby, odkysľuje organizmus, na jeho spracovanie nepotrebuje organizmus inzulín, urýchľuje tráviaci proces a napomáha vylučovaniu. Je vhodný pre dospelých, deti, diabetikov, tehotné ženy, pri redukčných diétach.

Už podľa názvu je jasné, že tento cukor je získavaný z brezy. Cukor je obsiahnutý v kôre a v dužine brezy. Po jeho spracovaní vyzerá ako obyčajný cukor, no má úplne odlišnú stavbu.

Je vhodnou alternatívou pre diabetikov. Má antibakteriálne a preventívne účinky pri tvorbe zubného kazu.

Zloženie: Ovsené vločky, sušené mlieko odstredené, srvátkový proteinový koncentrát 15%, sladidlo (xylitol), lyofilizovaný banán 2%, olivový olej, aróma. Môže obsahovať stopy sóje, vajec, suchých škrupinových plodov a sezamu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Semix Proteínová kaša banán 65g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.