Prášok do umývačky 1,5kg Sonett

Prášok do umývačky je vďaka jednoduchému prírodnému zloženiu výborným pomocníkom pre každodenné umývanie riadu v umývačke.

Obsiahnuté látky si účinne poradia s prischnutými zbytkami jedla a aj s mastnotou, a zároveň zbytočne nezaťažujú prírodu.

9.79 s DPH 8.16 bez DPH

Availability:

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: 4007547402300 Kategórie: ,

Popis

 

  • Bez enzýmov a GMO
  • Vhodný pre domáce umývačky riadu
  • Bez vôní
  • 100% biologicky rozložiteľný
  • Vhodné pre všetky ekologické čističky vôd

Dôležité: vhodné iba pre umývačky riadu s nastaviteľným zmäkčovačom vody. Nastavte zabudovaný zmäkčovač vody vo vašej umývačke o jeden stupeň vyššie ako je skutočná tvrdosť vašej vody (e.g. zmeňte z mäkkej na strednú tvrdosť vody). Pre dosiahnutie optimálneho mycieho účinku, majte zásobník soli vždy naplnený.

Upozornenie: Nevhodné na striebro, olovnaté sklo a ručne maľovaný porcelán.

Zloženie: >30% silikáty, >30% citráty, 5-15% perkarbonát sodný, kyslíkové bielidlo-odstraňuje škvrny od kávy a čaju; 5-15% sóda, silikáty a sóda rozpúšťajú škroby a proteíny a uvoľňujú tuky. Citráty viažu vápenaté zvyšky v striekajúcej vode zabraňujúc tvorbe usadenín na riade a v umývačke riadu.

Pozor, dráždivá látka: Držte mimo dosahu detí! Riziko vážneho poškodenia očí. V prípade kontaktu prípravku s očami, vypláchnite oči s dostatočným množstvom vody a vyhľadajte lekára. Pri prehltnutí, vyhľadajte okamžite lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo etiketu.

Dávkovanie: 1-2 plné PL (15-30ml) na 1 umývací cyklus, (1 PL=15g)

Napriek faktu, že v zložení produktu nie sú žiadne agresívne chlórové bielidlá, fosfáty, syntetické ochranné prostriedky na striebro, enzýmy atď., prášok odstraňuje špinu s výnimočnou ľahkosťou.

Obal:
Etiketa: PE/PP
Kartónový obal: PE

Ďalšie informácie

Výrobca

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Prášok do umývačky 1,5kg Sonett”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.