Pereg Arónia 0,5 l

POZOR PRODUKT obsahuje alkohol.
Nákup povolený iba osobám nad 18 rokov !

Víno z čiernych ríbezlí je vyrobené výlučne z kultivarov tohto čierneho bobuľového ovocia. Ihneď osloví svojou intenzívnou ríbezľovou arómou a sýtou rubínovo-červenou farbou. Príjemné kyselinky dovážané zbytkovým cukrom vytvárajú plné harmonické víno jedinečnej chuti hodné na všedné i nevšedné chvíle.
Výrazná, harmonická chuť po čiernych ríbezliach.
Intenzívna rubínovo-červená farba.
Vôňa je podmanivo ríbezľová.
Skladovať a podávať víno pri teplote 12-15°C.
Alk. obj.%: 11,0.

 

9.99 s DPH 8.33 bez DPH

Katalógové číslo: 8586002750225 Kategórie: , Značka:

Popis

POZOR PRODUKT obsahuje alkohol.
Nákup povolený iba osobám nad 18 rokov !

Obsah alkoholu: 11,5% obj. 

Popis produktu

Víno z liečivých plodov Aronie čiernoplodej. Je dopestovaná v biologicky čistom prostredí ako plodina v podhorskej oblasti. Nie je potrebné ju chemicky ošetrovať, pretože je prirodzene rezistentná voči chorobám i škodcom. Má jedlé čierne plody s veľkým množstvom fyziologicky cenných látok.

Vychutnajte si aj Vy víno zo 100%-nej fermentovanej šťavy Arónie čiernoplodej, ktoré svojím zložením a bezcukornatým extraktom 73,7 mg/l ďaleko presahuje najkvalitnejšie červené hroznové vína sveta, bobuľové výbery, slamové či ľadové prívlastkové vína, ktorých obsah bezcukorného extraktu sa pohybuje len niekde na hranici okolo 50 mg/l. Mnohonásobne presahuje všetky hroznové vína svojím obsahom fyziologicky cenných látok. Pre jej intenzívnu, extraktívnu a plnú chuť ju odporúčame pri degustácii ochutnať ako poslednú vzorku.

.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pereg Arónia 0,5 l”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.