OstroVit Quercetin VEGE 90 kapsúl

Quercetin je veľmi účinný flavonoid, ktorý sa prirodzene vyskytuje napríklad v citrusových plodoch.

9.49 s DPH 7.91 bez DPH

Katalógové číslo: 5903246225556 Kategórie: ,

Popis

OstroVit Quercetin VEGE 90 caps.  výživový doplnok
Zloženie: Maltodextrín, dihydrát kvercetínu 75 mg (z ovocia Sophora japonica L.), obje-
mové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza;želírovacia látka: gellanguma, farbivo: erytrozín, oxid titaničitý, indigokarmín.Distirbútor : Erik Márton s.r.o., Lehnice 97,
Lehnice 93037, www.najtelo.com. Produkt môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semená, ovos,vajcia, kôrovce, ryby.
Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula.(75mg) Minimálna trvanlivosť do: viď na obale! Skladujte v suchu mimo dosahu priamého slnečného žiarenia od 15-do 25°C starostlivo
uzavreté!Nie je určený deťom.Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Nenahradzuje pestrú vyváženú dennú stravu! Nie je vhodný pre tehotné a dojčacie ženy.
90 kapsúl HPMC (vegánske kapsuly)
Produkt v najpredávanejšej vegánskej produktovej rade 100% VEGE CAPSULES
1 dávka je len 1 kapsula denne !
75 mg  dihydrokvercetínu je  v jednej vegánskej kapsule
OstroVit Kvercetín VEGE
Kvercetín je jednou z najznámejších fytochemikálií, presnejšie bioflavonoidov, ktoré nájdeme predovšetkým v ovocí a zelenine, ale tiež v bylinách a listoch, ktoré sú zvyčajne hlavným zdrojom výťažkov v doplnkoch výživy. Priaznivý účinok kvercetínu je spôsobený hlavne jeho schopnosťou pôsobiť ako antioxidant alebo antioxidant (zlúčenina, ktorá v našom tele pôsobí ako neutralizátor voľných radikálov). Voľné radikály sú molekuly, ktoré môžu spôsobiť poškodenie tela na bunkovej úrovni, keď je ich hladina príliš vysoká. Škody spôsobené voľnými radikálmi sa spájajú s mnohými chronickými chorobami, vrátane rakoviny, srdcových chorôb a cukrovky. Kvercetín okrem antioxidačnej aktivity môže tiež pomôcť neutralizovať zápal, regulovať krvný tlak a regulovať hladinu cukru v krvi.
Vlastnosti OstroVit Quercetin VEGE
Podporuje telo v boji proti voľným radikálom ako antioxidant
Môže pomôcť regulovať krvný tlak
Pomáha pri podpore kognitívnych procesov, ako je zlepšenie pamäti alebo zameranie
Podporuje kardiovaskulárny systém
Podporuje reguláciu glukózy v krvi
Môže mať antialergický účinok
Má protizápalový účinok
Produkty z rady VEGE CAPSULES boli vyvinuté iba s použitím vegánskych prísad. Z dôvodu vysokej bezpečnostnej politiky spoločnosti a skutočnosti, že výrobný závod používa zložky s alergénnym účinkom, preto sú na štítku uvedené informácie o možnosti výskytu krížových alergénov. Ak chcete získať viac informácií, kontaktujte nás e-mailom.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OstroVit Quercetin VEGE 90 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Možno by sa Vám páčilo…