OstroVit Chaga VEGE 60 kapsúl

5.99 s DPH 4.99 bez DPH

Katalógové číslo: 5903933904870 Kategórie: , Značka:

Popis

OstroVit Chaga VEGE 60 kapsúl
OstroVit Chaga VEGE je hubový doplnok stravy bohatý na množstvo látok, ktoré váš organizmus každodenne potrebuje. Čaga obsahuje vitamíny, minerály, enzýmy a polysacharidy, ktoré zlepšujú fungovanie vášho organizmu. Pravidelným užívaním suplementu môžete podporiť činnosť mnohých systémov, ako je nervový systém, cievny systém, tráviaci systém a imunologický systém. Čaga je tiež známa svojimi vlastnosťami posilňujúcimi kondíciu a podporuje fungovanie. Hľadáte prírodný produkt, ktorý vám pomôže posilniť imunitu a vytrvalosť a zároveň sa budete cítiť dlhšie mladí? Vyskúšajte doplnok stravy OstroVit Chaga VEGE.
Výťažok z huby čaga – pre koho?
Čaga, tiež označovaná ako inonotus obliquus, je druh parazitickej huby, ktorá sa v ľudovom liečiteľstve používa od nepamäti. Čaga sa vyskytuje prevažne v severnej Číne a na Sibíri. Občas ho nájdete aj v Poľsku. Čaga obsahuje sériu zdraviu prospešných zložiek, ako sú fenoly, steroly, riboflavín, kyselina pantoténová, melanín, superoxiddismutáza a beta-glukán. Je tiež bohatým zdrojom vitamínov skupiny B a mnohých minerálov, napríklad draslíka, vápnika, mangánu, železa a zinku.
Vďaka veľkému množstvu zdraviu prospešných látok má Čaga komplexný vplyv na početné systémy a vnútorné orgány. Zlepšuje mnohé procesy v organizme a pomáha bojovať proti únave. Vyberte si doplnok stravy OstroVit Chaga VEGE, ak chcete:
zlepšiť svoju imunitu
zvýšiť vytrvalosť a kondíciu
oddialiť starnutie
podporte svoje črevá
pomôcť vášmu cievnemu systému
Vlastnosti:
Jedno balenie doplnku stravy OstroVit Chaga VEGE obsahuje 60 kapsúl, čo stačí na dvojmesačnú suplementáciu. Jedna porcia produktu predstavuje až 600 mg extraktu z čagy, vr. 240 mg vzácnych polysacharidov.
Hlavné vlastnosti doplnku:
VŠEOBECNÁ PODPORA ORGANIZMU – Pri pravidelnom užívaní môže extrakt z čagy podporiť váš organizmus a chrániť vás pred nepravidelnou činnosťou vnútorných orgánov.
ZLEPŠENÁ IMUNITA A ODOLNOSŤ – Čaga vďaka silným antioxidačným vlastnostiam a obsahu beta-glukánu podporuje imunitu Vášho organizmu. Stimuluje tiež vytrvalosť. Ak použijete náš doplnok, pravdepodobne sa vyhnete chorobám a budete mať väčšiu silu konať.
BOHATSTVO ŽIVÍN – Vitamíny skupiny B, minerály, enzýmy, polysacharidy obsiahnuté v doplnku OstroVit Chaga VEGE vyživujú bunky a podporujú ich činnosť.
JEDNODUCHÉ PREHLTANIE – Výťažok z huby čaga je uzavretý v praktickej kapsule, ktorá sa pri kontakte s vodou šmýka a možno ju ľahko prehltnúť.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OstroVit Chaga VEGE 60 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…