Najtelo ostropestrec mariánský panenský olej lisovaný za studena 250 ml

Olej z pestreca mariánskeho čerstvý 250ml (SVK)

Posilňuje fungovanie pečene, pomáha pri odstraňovaní ostatkov chemických škodlivých…

5.75 s DPH 4.79 bez DPH

Katalógové číslo: 8588007132020 Kategórie: , , Značka:

Popis

Olej z pestreca mariánskeho čerstvý 250ml (SVK)

Posilňuje fungovanie pečene, pomáha pri odstraňovaní ostatkov chemických škodlivých látok napríklad od liekov a alkoholu v organizme. Použite: vhodný počas detoxikačných kúrach organizmu, pri podpore odstránenia usadenín pri dlhodobom užívaní liekov. Výborný je aj k šalátom, jogurtom, kefírom. Ako kúra sa odporúča: denne 1 malú mokka lyžicu (do 80kg telesnej hmotnosti) nad 80 už 2 mokka lyžice. Odporúčané dávkovanie môže trvať 3 týždne, potom je odporúčané dať si dvoj týždňovú pauzu, a potom sa môže pokračovať ďalej v užívaní.

NAŠE OLEJE Z RADY NAJTELO sú maximálne mesiac staré ked sa ku vám dostanú na stôl, naše oleje lisujeme vždy čerstvo preto je 99,9% pravdepodobnost  spokojnosti našich klientov. Nakupujeme suroviny z vlastného výberu aby sme vedeli že naše oleje budú vždy pripravované z tých najlepších lokálnych  surovín.

Pestrec mariánsky zvolili v roku 2013 za liečivú rastlinu roka. Má charakteristickú výraznú vôňu aj chuť. Je výborný predovšetkým na detoxikáciu pečene a na posilnenie imunity. Odporúča sa preto pre ľudí ktorí majú nejaké problémy s pečeňou, tento olej preto môže mať veľmi pozitívne účinky  napríklad aj v odmastení pečene.

SK- Extra panenský za studena lisovaný jedlý jednodruhový raslinný olej. Skladujte na suchom a chladnom mieste, bez zásahu priameho slnečného žiarenia, starostlivo uzavreté! Zloženie: 100% za studena lisovaný olej z plodu pestreca mariánského (Silybum marianum). Krajina pôvodu: Slovensko. Informácie pre alergikov: Môže obsahovať orechy, arašidy a sezam! Po otvorení je nutné držať v chladničke zároveň po otvorení skonzumujte do jedného mesiaca!
CZ- Extra panenský za studena lisovaný jedlý jednodruhový rostlinný olej. Skladujte při pokojové teplotě v suchu. Láhev pečlivé uzavírejte! Olej chraňte před přímým světlem a přístupem vzduchu. Složení: 100% za studena lisovaný olej z ostropestřeca mariánskeho (Silybum marianum). Země původu: Slovensko. Výrobek může obsahovat ořechy,

Výrobca: Erik Márton s.r.o.,Lehnice 97, 930 37 Lehnice www.najtelo.com.

Lisované a plnené na Slovensku!
Krajina pôvodu suroviny: Slovensko
Priemerná výživová hodnota v 100ml výrobku: Eergetická hodnota:  3,220 kJ/830kcal, Tuky: 99,0g z toho nasýtené/nasycené mastné kyseliny: 14,0g , Sacharidy  0g z toho cukry: 0g. Bielkoviny/Bílkoviny : 0g ,Soľ/Sůl:0g.
Minimálna trvanlivost do: viď na obale/viz na obalu! Objem: 250ml. Ilustračné obrázky.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Najtelo ostropestrec mariánský panenský olej lisovaný za studena 250 ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.