Möller’s Omega 3 rybí olej citrón 250 ml

Norský rybí tuk Möller ‘s 250ml je rybí tuk CITRON vyrobený priamo v Norsku. Möller ‘s rybí tuk je vyrobený z tresčej pečene najvyššej kvality s vysokým obsahom omega 3 mastných kyselín.

Pravý norský rybí tuk se 160 ročnou tradiciou

Už od roku 1854 je norský rybí tuk Möller ‘s najvýznamnejším a najpopulárnejším tukom z tresčej pečene v regione severských zemí. Möller ‘s tuk z tresčej pečene je získaný z volne žijúcich norských arktických tresiek lovených v oblastech Lofoten a Vesterålen na severe Norska. Pre zachovanie najvyššej kvality aj po expedicií sa rybí tuk Möller ‘s  plní do tradičných sklenených fliaš.

Unikátna kombinácia živín

Möller ‘s tuk z tresčej pečene je unikátna kombinácia prírodných omega-3 esenciálnych mastných kyselín z rýb a vitamínov D, A a E. Tieto živiny sú dôležité pre optimálny vývoj a udržanie zdravia človeka. Vďaka ich prínosu pre zdravie, norské zdravotné úrady doporučujú denný príjem rybieho tuku pre každého dospelého a pre deti už od 4-teho týždňa veku.

 Omega-3 pomáhá udržať zdravie

Möller ‘s rybí tuk je bohatým prírodným zdrojom omega-3 esenciálnych mastných kyselín. Vďaka nemu získate v prirodzene nekoncentrovanej ľahko vstrebatelnej triglyceridovej forme 1,2 g omega-3 v dennej doporučenej dávke, čo je viac ako ponúka väčšina omega 3 produktov na trhu. Omega 3 esenciálne mastné kyseliny majú vedecky potvrdený pozitivny vplyv na srdce, krvný obeh a mozog.

DHA pre optimálny vývoj

Möller ‘s tuk z tresčej pečene je prirodzene bohatý na dôležitú omega-3 mastnú kyselinu DHA. Je dokázané, že DHA je dôležitá pre optimálny vývoj funkcie mozgu, zraku a nervového systému.

 Vitamin D, A a E

Pečeň arktických tresiek má obzvlášť vysokú koncentráciu vitamínov D. Vitamín D stimuluje vstrebávanie vápníka v tele, čo napomáha stavbe silných kostí. Vitamín A hrá hlavnú úlohu v procese videnia a je zodpovedný za správnu funkciu imunitného systému. Vitamin E pôsobí ako antioxidant.

11.99 s DPH 9.99 bez DPH

Katalógové číslo: 7070866021443 Kategórie: , Značka:

Popis

Nutričné hodnoty v 5 ml (% Doporučená denná dávka DDD)

Omega-3 1.2 g

– z toho kyselina eikosapentaenová (EPA) 0.4 g

– z toho kyselina dokosahexaenová (DHA) 0.6 g

Vitamin E 10 mg (83% DDD)

Vitamin A 250 μg (31,25% DDD)

Vitamín D 10 mikrogramov (200% DDD)

Dávkovanie

Doporučená denná dávka pre deti i dospelých je 5 ml (čajová lyžička). Pre deti od 6 mesiacov sa doporučuje začať s postupným nárastom od 2,5 ml (pol čajovej lyžičky) do dávky 5 ml (čajová lyžička).

Neprekračujte denné doporučené dávky. Použitie rybieho tuku Möller ‘s je podľa výrobcu bezpečné aj počas tehotenstva a kojenia. O súčasnej konzumácii rybieho tuku a ďalších prípravkov obsahujícich vitaminy A a D u tehotných žen a detí sa poraďte so svojím lekárom.

Objem: 250 ml

Vyrobené v Nórsku.

Skladovanie

Po otvorení fľaše uchovávejte rybí olej v chladničke, mimo dosahu malých detí.

Pre viac skúseností s používaním, hlavne pre deti:

http://www.modrykonik.sk/forum/lieky-pre-deti/mollers-tran-rybi-olej-skusenosti/

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Möller’s Omega 3 rybí olej citrón 250 ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *