MSM 150 tabliet

Zloženie: 100% Metylsulfonilmetán (MSM).
Skladujte na suchom mieste, bez zásahu priameho
slnečného žiarenia! Krajina pôvodu: Čína.Výrobok môže
obsahovať :sóju, obilniny a glutén ! Distribútor:
Erik Márton s.r.o.,1204/ 52, 92523 Jelka.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!
Tento výživový doplnok nenahradzuje pestrú a výváženú
každodennú stravu! Minimálna trvanlivosť do: viď na
etikete!

7.79 s DPH 6.49 bez DPH

Availability:

Nie je na sklade

Test

Katalógové číslo: 5906660508311 Kategórie: ,

Popis

MSM – magická sila síry
MSM (metylsulfonylmetán)

Čistý obsah:

150 tabliet x 750 mg = 112,5 g
Doplnok stravy.

Odporúčaný denný príspevok: 6 tabliet

zloženie:

MSM (metylsulfonylmetán) 100%

využitie:

Tablety užívajte s veľkým nápojom, ktoré je najlepšie jesť pol hodiny pred jedlom.

MSM je bohatý na organickú síru, dôležitý „stavebný kameň“ pre zdravé kosti a kĺby a je veľmi užitočný pre imunitný systém. Dostupné dôkazy z krátkodobých RCT naznačujú, že MSM môže mať mierny účinok na zlepšenie bolesti kĺbov a opuchov, ako aj na celkové funkčné blaho u ľudí s osteoartrózou. V jednej štúdii bol tento účinok väčší, keď bol MSM kombinovaný s glukozamínom. MSM je síra, ktorá sa nachádza v čerstvých surových potravinách vrátane ovocia, zeleniny a mäsa. Zlúčenina použitá na liečbu chorôb, MSM, je biela kryštalická látka, ktorá obsahuje.

Ako to funguje?

Laboratórne štúdie ukázali, že MSM má protizápalové a antioxidačné účinky. Síra, ktorá je hlavnou zložkou MSM, hrá dôležitú úlohu pri produkcii kolagénu a glukozamínu, ktoré sú potrebné pre zdravé kosti a kĺby, a pri produkcii imunoglobulínov, ktoré podporujú imunitný systém. Organická síra je prirodzene sa vyskytujúcou zložkou ľudského tela, môžeme ju nájsť prakticky v každej bunke nášho tela, okrem jej priaznivých účinkov na stav vlasov, nechtov alebo pokožky je potrebné venovať pozornosť jej zdraviu prospešným vlastnostiam. , ktorých je veľa. Namiesto toho, aby ste sa pozerali ďaleko, len sa pozrite do seba.

MSM je donorom metylových skupín, ktoré znižujú homocysteín, jednu z aminokyselín, ktorých vysoké hladiny sú spojené s vysokým rizikom kardiovaskulárnych chorôb. Preto stojí za to vziať si MSM na anamnézu rodinných problémov s vašim obehovým systémom. Znižuje úroveň zápalových faktorov, a tým podporuje činnosť imunitného systému. MSM veľmi dobre podporuje regeneráciu osteoartikulárneho systému Podporuje regeneráciu črevnej výstelky, čím znižuje zápal v nej a zvyšuje ich tesnosť. To je veľký problém u ľudí po typickom stravovaní v 21. storočí bohatom na spracované potraviny a tuky. Organická síra znižuje čas potrebný na regeneráciu poškodených svalových vlákien po tréningu. Pozitívne ovplyvňuje stav pokožky a nechtov podporovaním procesov závislých od aminokyseliny metionínu. MSM poskytuje sulfátové skupiny potrebné na transformáciu tejto aminokyseliny.

MSM je produkt, ktorý bude dobre fungovať pre ľudí, ktorých hlavným cieľom je rýchlejšie zotavenie po tréningu, ako aj pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť svoje zdravie, imunitný systém alebo pokožku.

Varovania a skladovanie:
Neprekračujte odporúčané dávky na spotrebu počas dňa. Doplnky výživy sa nemôžu používať ako náhrada pestrej stravy. Prípravok by sa mal skladovať na suchom a chladnom mieste mimo dosahu malých detí. Na udržanie správneho stavu
Vyvážená a pestrá strava a zdravý životný štýl sú veľmi dôležité.

Krajina pôvodu: Čína

Účinné látky v 1 tablete:

metylsulfonylmetán – 750 mg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MSM 150 tabliet”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.