MioMat RAW

MioMat je váš skvelý pomocník do kuchyne, ktorý pripraví rastlinné nápoje, polievky, kaše či smoothies. Vďaka novej funkcii RAW vám pomôže variť ešte zdravšie.

Jeho obsluha je veľmi jednoduchá – stačí vložiť ingrediencie a vybrať správny program. Zatiaľ čo vy sa venujete deťom, domácim prácam alebo oddychujete, MioMat pracuje za vás. Ohlási sa o 2 až 25 minút a vaša pochúťka je hotová.

V MioMate pripravíte množstvo zdravých a chutných jedál. Nechajte sa inšpirovať receptami.

MioMat uvítajú všetci fanúšikovia zdravej stravy, ale aj tí, ktoríhľadajú alternatívu ku kravskému mlieku. Špeciálne ho ocenia mamičky, pretože im uľahčí varenie polievok a kaší pre ich deti.

V MioMate vždy pripravíte približne 1 až 1,3 litra polievky, kaše či smoothie. Menšie ani väčšie množstvo nie je možné.

Objem MioMatu: 1,1 až 1,3 litra.Výkon ohrevu: 800 WVýkon motora: 250 WOtáčky: 11000 až 22000 / minúta

Nový MioMat s funkciou RAW vám umožní variť tak, aby sa ingrediencie zahriali maximálne na 42°C. Nazýva sa to „surová strava“ resp. „RAW strava“ vďaka čomu v potravinách zostanú zachované prírodné enzýmy, ktoré sa zahrievaním ničia. Surové potraviny sú bohaté na antioxidanty a tie napríklad pomáhajú potlačiť príznaky starnutia či znižovať riziko rôznych ochorení.

Pripravíte si chutné rastlinné mlieka, skvelé zeleninové polievky, rôzne kaše, ale aj chutné džúsy. Všetko veľmi jednoducho a v pohodlí vašej kuchyne. MioMat vám poslúži napríklad aj v práci – môžete si pripraviť zdravé rastlinné mlieko na desiatu alebo čerstvú polievku na obed.

Rozhodnite sa akú pochúťku si chcete pripraviť, vložte do nádoby ingrediencie, ochuťte, zalejte vodou a stlačte tlačidlo programu.
Aby MioMat správne a dlho fungoval, dodržte pri každom varení jednoduché pravidlo: do nádoby dajte vždy viac vody ako ingrediencií a dbajte, aby bola hladina vody v nádobe MioMatu medzi ryskami MIN a MAX.

149.00 s DPH 124.17 bez DPH

Availability:

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: 1056 Kategórie: , Značka:

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MioMat RAW”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *