Martons tanier s krytom rozdelený na 4 časti Dark pink

Nadčasový detský silikónový tanierik vyrobený zo zdravotne nezávadného potravinárskeho silikónu.

9.90 s DPH 8.25 bez DPH

Availability:

4 na sklade

Katalógové číslo: 8588009263777 Kategórie: ,

Popis

Praktický silikónový tanierik s priehradkami sa hodí do každej domácnosti s deťmi.

Prísavka na spodku tanierika sa postará o to, aby sa jedlo nevylialo alebo nerozsypalo.

Vbudované priehradky poslúžia na rozdelenie jednotlivých zložiek jedla a dieťa tak môže objavovať chuť každého jedla osobitne.

Návod na použitie:

Tanier: Tvar tanierika Martons s prísavkou bol konštruovaný tak, aby sa deti príslušnou lyžičkou a vidličkou vedeli dostať do každého rohu misky. Protišmyková prísavka na spodnej časti slúži proti prevráteniu misky alebo rozliatiu jedla.

Postup: Nachystajte jedlo do Martons silikónovej misky a položte ju na stôl. Trocha misku potlačte a to tak, aby sa s prísavkou prilepila ku stolu.

Údržba: Silikónový produkt Martons neabsorbuje vodu, a je jednoduchý na údržbu. Pod teplou vodou ho umyte, prípadne môžete použiť aj saponát. Dôkladne opláchnite a následne poutierajte  suchou handričkou.

Upozornenie: Aby ste sa vyhli nebezpečenstvu zadusenia plastom, uchovávajte tento plastový produkt mimo dosahu detí a batoliat. Nepoužívajte ho v postieľkach, posteliach, kočíkoch alebo na hranie. Tento produkt nie je žiadna hračka.

Výrobok je vhodný aj do umývačky riadu. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre Martons vidličku, lyžičku, podbradník, iba tanieriky, misky, poháriky! Tanieriky, misky s prísavkou odolávajú vysokým aj nízkym teplotám, teda sú vhodné aj do mikrovlnnej rúry!

Krajina pôvodu: Čína.

Distribútor: Martons s. r. o., Biskupa Kondého 5138/30, 929 01 Dunajská Streda, Slovakia, tel.: +421944607208, info@martons.sk, www.martons.sk.

Obrázky sú ilustračné. 

Materiál: Potravinársky silikón.

Certifikácie: FDA, LFGB, SGS,COC, schválené ÚVZ SR.

Veľkosť: Univerzálna.

Používať sa môže pri teplotách: od – 20°C do 200°C.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Premium kvalita.

Balenie – set obsahuje: 1ks – tanierik + 1ks priehľadný kryt, vrch.

Podbradníky, tanieriky, vidličky, poháriky, lyžičky Martons sú vyrobené z odolného a ľahučkého, nerozbitného  materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.

O značke Martons

Martons – Vaša každodenná starostlivosť.

Minimalistická a prémiová značka pre najmenších.

Kombinuje moderný minimalistický dizajn s pastelovými farbami s užitočnými vlastnosťami jednotlivých druhov produktov tak, aby Vám pomohol v každodennej starostlivosti o vaše deti.  Martons produkty tak splývajú do modernej domácnosti, že si z nich budete chcieť odložiť jeden aj pre seba. S produktami Martons ako sú podbradníky, lyžičky, tanieriky a mnoho ďalších, ktoré sú aj farebne zladené, bude vaše stolovanie  s deťmi štýlové a elegantné. Väčšina produktov Martons je vyrobená z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.