Martons skladacia hračka – veža STARBOY

Martons skladacia hračka vyrobená zo zdravotne nezávadného potravinárskeho silikónu.

 

12.90 s DPH 10.75 bez DPH

Availability:

4 na sklade

Katalógové číslo: 8588009273257 Kategórie: ,

Popis

Martons skladacia hračka veža pomáha deťom rozvíjať predstavivosť, logické myslenie a motoriku jednoduchou formou. Ani si pritom neuvedomujú, že sa učia:)

Balenie obsahuje: 1x Martons skladacia hračka originál (7 častí).

Zloženie: 100% prírodný potravinársky silikón, bez BPA, PVC, ftalátov a iných škodlivých látok.

Certifikácie: CE, EN71-1,2,3.

Veľkosti častí: od 3,5 cm do 11,5 cm.

Pokyny pre čistenie / údržbu: Hračky Martons sú navrhnuté tak, aby nedráždili citlivú pokožku bábätka. Silikónové produkty Martons neabsorbujú vodu, a sú jednoduché na údržbu. Zoberte hračku z obalu, pod teplou vodou ju umyte, prípadne môžete použiť aj saponát.. Dôkladne ju opláchnite a následne poutierajte suchou handričkou.

Návod na použitie: Dajte, resp. umiestnite hračku do rúk bábätka, Vhodné od 12+ mesiacov.

Dôležité: Odstráňte všetky obaly a ich súčasti pred podaním hračky k dieťaťu. Uschovajte si obal pre budúce potreby. Obsahuje dôležité informácie. Pre jednorazové rodinné použitie.

Upozornenia!: Hračku vždy používajte pod dohľadom dospelej osoby. Pred použitím si skontrolujte hračku, či je neporušená a v dobrom stave. Pravidelne kontrolujte známky opotrebenia a poškodenia. Ak je hračka poškodená, v žiadnom prípade ju nepoužívajte a držte ju mimo dosahu detí. Aby ste sa vyhli nebezpečenstvu zadusenia plastom, uchovávajte tento plastový produkt mimo dosahu detí a batoliat. Nepoužívajte ho v postieľkach, posteliach, kočíkoch alebo na hranie. Tento produkt nie je žiadna hračka. Výrobok je vhodný aj do umývačky riadu.

Nepoužívať v mikrovlnnej rúre!

Používať sa môže pri teplotách: od – 40°C do 200°C.

Dovozca/ distribútor: Martons s. r. o., Biskupa Kondého 5138/30, 929 01, Dunajská Streda, Slovakia, tel.: +421944607208, info@martons.sk.

Krajina pôvodu: Čína.

 

O značke Martons

Martons – Vaša každodenná starostlivosť.

Minimalistická a prémiová značka pre najmenších.

Kombinuje moderný minimalistický dizajn s pastelovými farbami s užitočnými vlastnosťami jednotlivých druhov produktov tak, aby Vám pomohol v každodennej starostlivosti o vaše deti.  Martons produkty tak splývajú do modernej domácnosti, že si z nich budete chcieť odložiť jeden aj pre seba.

S produktami Martons ako sú podbradníky, lyžičky, tanieriky a mnoho ďalších, ktoré sú aj farebne zladené, bude vaše stolovanie s deťmi štýlové a elegantné. Väčšina produktov Martons je vyrobená z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.