Martons silikónový pohárik na občerstvenie Olive green

Bezpečný a praktický pohárik, ktorý zabraňuje vypadávaniu chrumiek alebo detských piškót na zem.

9.90 s DPH 8.25 bez DPH

Availability:

9 na sklade

Katalógové číslo: 8588009263531 Kategórie: ,

Popis

Skvelá pomôcka pre mamičky. Pohárik je navrhnutý tak, aby z neho nevypadávali žiadne pochutiny a nemali ste naokolo kopu omrviniek po jedení Vašich detí.

Je vyrobený zo zdravotne nezávadného silikónu šetrného k detskej pokožke. Rodičov určite poteší nerozbitnosť a jednoduchá údržba.

Návod na použitie:

Pohárik na občerstvenie:  Väčšina detí ,a zrejme aj tie vaše, behajú s jedlom a s tanierikmi.  Martons silikónový pohárik na občerstvenie, je dizajnovaný tak, aby zabránil vypadnutiu keksíkov a sušienok.

Postup: Chyťte pohárik, uložte občerstvenie dovnútra nádobky cez membránu, následne ho zatlačte do pohárika. Je ideálne, ak ho zakryjete vrchnákom.

 

Údržba: Silikónový produkt Martons neabsorbuje vodu, a je jednoduchý na údržbu. Pod teplou vodou ho umyte, prípadne môžete použiť aj saponát. Dôkladne opláchnite a následne poutierajte suchou handričkou.

Upozornenie: Aby ste sa vyhli nebezpečenstvu zadusenia plastom, uchovávajte tento plastový produkt mimo dosahu detí a batoliat. Nepoužívajte ho v postieľkach, posteliach, kočíkoch alebo na hranie. Tento produkt nie je žiadna hračka.

Výrobok je vhodný aj do umývačky riadu. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre Martons vidličku, lyžičku, podbradník, iba tanieriky, misky, poháriky! Tanieriky, misky s prísavkou odolávajú vysokým aj nízkym teplotám, teda sú vhodné aj do mikrovlnnej rúry!

Krajina pôvodu: Čína.

Distribútor: Martons s. r. o., Biskupa Kondého 5138/30, 929 01 Dunajská Streda, Slovakia, tel.: +421910149253, info@martons.sk, www.martons.sk.

Obrázky sú ilustračné.

Materiál: Potravinársky silikón.

Certifikácie: FDA, LFGB, SGS,COC, schválené ÚVZ SR.

Veľkosť: Univerzálna.

Používať sa môže pri teplotách: od – 20°C do 200°C.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Premium kvalita.

Balenie obsahuje: 1ks pohárika na občerstvenie.

Podbradníky, tanieriky, vidličky, poháriky, lyžičky Martons sú vyrobené z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.

O značke Martons

Martons – Vaša každodenná starostlivosť.

Minimalistická a prémiová značka pre najmenších.

Kombinuje moderný minimalistický dizajn s pastelovými farbami s užitočnými vlastnosťami jednotlivých druhov produktov tak, aby Vám pomohol v každodennej starostlivosti o vaše deti.  Martons produkty tak splývajú do modernej domácnosti, že si z nich budete chcieť odložiť jeden aj pre seba.

S produktami Martons ako sú podbradníky, lyžičky, tanieriky a mnoho ďalších, ktoré sú aj farebne zladené, bude vaše stolovanie s deťmi štýlové a elegantné. Väčšina produktov Martons je vyrobená z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.