Martons silikónový pohárik 2ks Dark pink

Nerozbitný pohárik, ideálny pre učenie dieťaťa, ako piť z pohára.

9.99 s DPH 8.33 bez DPH

Availability:

10 na sklade

Katalógové číslo: 8588009263593 Kategórie: , , , Značka:

Popis

Ak sa snažíte naučiť deti správnym spôsobom stolovania, silikónové poháriky budú istotne dobrou pomôckou. Zdravotne nezávadný potravinársky silikón, v kombinácii s jeho vlastnosťami, vytvára ideálny pohárik pre malé detské rúčky. Upúta svojou výraznou a zaujímavou farbou.

Návod na použitie:

Pohárik: Poháriky Martons sú ľahko uchopiteľné aj pre deti.

Postup: Chyťte pohárik  a nalejte do toho tekutinu – vodu alebo mlieko alebo inú.

Údržba: Silikónový produkt Martons neabsorbuje vodu, a je na údržbu jednoduchý. Pod teplou vodou ho umyte, prípadne môžete použiť aj saponát, dôkladne opláchnite a následne poutierajte suchou handričkou.

Upozornenie: Aby ste sa vyhli nebezpečenstvu zadusenia plastom, uchovávajte tento plastový produkt mimo dosahu detí a batoliat. Nepoužívajte ho v postieľkach, posteliach, kočíkoch alebo na hranie. Tento produkt nie je žiadna hračka.

Výrobok je vhodný aj do umývačky riadu. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre Martons vidličku, lyžičku, podbradník, iba tanieriky, misky, poháriky! Tanieriky, misky s  prísavkou, odolávajú vysokým aj nízkym teplotám, teda sú vhodné aj do mikrovlnnej rúry!

Distribútor: Martons s. r. o., Biskupa Kondého 5138/30, 929 01 Dunajská Streda, Slovakia, tel.: +421910149253, info@martons.sk, www.martons.sk.

Obrázky sú ilustračné.

Materiál: Potravinársky silikón.

Certifikácie: FDA, LFGB, SGS,COC, schválené ÚVZ SR.

Veľkosť: Univerzálna.

Používať sa môže pri teplotách: od – 20°C do 200°C.

Objem pohára: 200ml

Balenie obsahuje: 2ks pohárika

Schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Premium kvalita.

Podbradníky, tanieriky, vidličky, poháriky, lyžičky Martons sú vyrobené z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.

 

O značke Martons

Martons – Vaša každodenná starostlivosť.

Minimalistická a prémiová značka pre najmenších.

Kombinuje moderný minimalistický dizajn s pastelovými farbami s užitočnými vlastnosťami jednotlivých druhov produktov tak, aby Vám pomohol v každodennej starostlivosti o vaše deti.

Martons produkty tak splývajú do modernej domácnosti, že si z nich budete chcieť odložiť jeden aj pre seba. S produktami Martons ako sú podbradníky, lyžičky, tanieriky a mnoho ďalších, ktoré sú aj farebne zladené, bude vaše stolovanie s deťmi štýlové a elegantné.

Väčšina produktov Martons je vyrobená z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.