Martons Silikónový podbradník (Cream)

Zdravotne nezávadný silikónový podbradník je vhodným pomocníkom pri stolovaní Vášho dieťaťa.

Je ľahký, mäkký a jednoduchý na údržbu.

7.97 s DPH 6.64 bez DPH

Availability:

13 na sklade

Katalógové číslo: 8588009263463 Kategórie: ,

Popis

Skvelý pomocník pre Vaše deti v začiatkoch samostatného stolovania, vyrobený z vysoko kvalitného potravinárskeho silikónu. Široké spodné vrecko zachytí zbytky jedál a tak zaistí, že dieťa ostane počas celého jedenia čisté.

Rodičov určite poteší ľahká a jednoduchá údržba.

Návod na použitie:

Podbradník: Tvar podbradníka Martons bol konštruovaný tak, aby sa dal jednoducho používať. Slúži na zachytávanie omrviniek a zbytkov jedál, ktoré sú bežne okolo detí. Nato je vytvorené veľké, flexibilné, pevné a hlboké predné vrecko.

Použitie: Chyťte podbradník Martons, rozopnite ho v hornej časti, umiestnite okolo krku Vášho dieťaťa a zapnite ho.

Údržba: Silikónový produkt Martons neabsorbuje vodu, a je jednoduchý na údržbu. Pod teplou vodou ho umyte, prípadne môžete použiť aj saponát, dôkladne opláchnite a následne poutierajte suchou handričkou.

Upozornenie: Aby ste sa vyhli nebezpečenstvu zadusenia plastom, uchovávajte tento plastový produkt mimo dosahu detí a batoliat. Nepoužívajte ho v postieľkach, posteliach, kočíkoch alebo na hranie. Tento produkt nie je žiadna hračka.

Výrobok je vhodný aj do umývačky riadu. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre Martons vidličku, lyžičku, podbradník, iba tanieriky, misky, poháriky! Tanieriky, misky s  prísavkou, odolávajú vysokým aj nízkym teplotám, teda sú vhodné aj do mikrovlnnej rúry!

Krajina pôvodu: Čína.

Distribútor: Martons s. r. o., Biskupa Kondého 5138/30, 929 01 Dunajská Streda, Slovakia, tel.: +421910149253, info@Martons.sk, www.Martons.sk.

Obrázky sú ilustračné.

Materiál: Potravinársky silikón.

Certifikácie: FDA, LFGB, SGS,COC, schválené ÚVZ SR.

Veľkosť: Univerzálna.

Používať sa môže pri teplotách: od – 40°C do 200°C.

Balenie obsahuje: 1ks Martons podbradník

Schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Premium kvalita.

Podbradníky, tanieriky, vidličky, poháriky, lyžičky Martons sú vyrobené z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.

 

O značke Martons

Martons – Vaša každodenná starostlivosť.

Minimalistická a prémiová značka pre najmenších.

Kombinuje moderný minimalistický dizajn s pastelovými farbami s užitočnými vlastnosťami jednotlivých druhov produktov tak, aby Vám pomohol v každodennej starostlivosti o vaše deti.

Martons produkty tak splývajú do modernej domácnosti, že si z nich budete chcieť odložiť jeden aj pre seba. S produktami Martons ako sú podbradníky, lyžičky, tanieriky a mnoho ďalších, ktoré sú aj farebne zladené, bude vaše stolovanie s deťmi štýlové a elegantné.

Väčšina produktov Martons je vyrobená z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.