Martons silikónová jedálenská sada s prísavkou 3 dielna (Dark pink)

Sada vhodná pre prvé príkrmy, vyrobená zo zdravotne nezávadného silikónu.

 

17.90 s DPH 14.92 bez DPH

Availability:

26 na sklade

Katalógové číslo: 8588009263012 Kategórie: , , , Značka:

Popis

Skvelý pomocník pri kŕmení vášho dieťaťa alebo pri jeho samostatnom jedení.

Prísavka na miske zabráni vyliatiu jedla, vďaka čomu vaše dieťa ostane čisté.

Zaujímavý a farebný dizajn pomôže tomu, aby sa vaše dieťa hravou formou naučilo správnym spôsobom stolovania.

Návod na použitie:

Tanieriky: Tvar tanierika Martons s prísavkou bol konštruovaný tak, aby sa deti príslušnou lyžičkou a vidličkou vedeli dostať do každého rohu tanierika. Vďaka predeleniu na viac častí zostáva hlavné jedlo od ostatných príloh, ovocia či dezertu, predelené. Môžete im dať do rôznych častí rôzne jedlá. Deti sa tak môžu zoznamovať s chuťou jednotlivých jedál. Protišmyková prísavka na spodnej časti slúži proti prevráteniu misky a rozliatiu jedla.

Postup: Nachystajte jedlo do Martons silikónového tanierika a položte ho na stôl, trocha potlačte tanierik, aby sa s prísavkou prilepil ku stolu.

Lyžička/vidlička: Tvar Martons silikónových príborov, ako sú lyžičky a vidličky, je formovaný tak, aby boli čo najviac prispôsobené na prvé príkrmy a aby chránili detské ústa a ďasná. Taktiež veľkosť lyžičky a vidličky sú dizajnované pre malé detské ručičky tak, aby si aj sami vedeli vychutnávať jedlo z tanierikov.

Postup: Chyťte lyžičku a vidličku a položte ich na stôl. Nachystajte jedlo do Martons silikónového tanierika, položte ho na stôl a trocha potlačte tanierik, aby sa s prísavkou prilepil ku stolu. Môžete nabrať z jedla a dať ho svojmu dieťaťu.

Údržba: Silikónový produkt Martons neabsorbuje vodu, a je jednoduchý na údržbu. Pod teplou vodou ho umyte, prípadne môžete použiť aj saponát. Dôkladne opláchnite a následne poutierajte suchou handričkou.

Upozornenie: Aby ste sa vyhli nebezpečenstvu zadusenia plastom, uchovávajte tento plastový produkt mimo dosahu detí a batoliat. Nepoužívajte ho v postieľkach, posteliach, kočíkoch alebo na hranie. Tento produkt nie je žiadna hračka.

Výrobok je vhodný aj do umývačky riadu. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre Martons vidličku, lyžičku, podbradník, iba tanieriky, misky, poháriky! Tanieriky, misky s prísavkou odolávajú vysokým aj nízkym teplotám, teda sú vhodné aj do mikrovlnnej rúry!

Krajina pôvodu: Čína.

Distribútor: Martons s. r. o., Biskupa Kondého 5138/30, 929 01 Dunajská Streda, Slovakia, tel.: +421910149253, info@martons.sk, www.martons.sk.

Obrázky sú ilustračné.

Materiál: Potravinársky silikón.

Certifikácie: FDA, LFGB, SGS,COC, schválené ÚVZ SR.

Veľkosť: Univerzálna.

Používať sa môže pri teplotách: od – 40°C do 200°C.

Balenie obsahuje: 1ks tanierik + 1 ks lyžička + 1ks vidlička.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Premium kvalita.

Podbradníky, tanieriky, vidličky, poháriky, lyžičky Martons sú vyrobené z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.

O značke Martons

Martons – Vaša každodenná starostlivosť.

Minimalistická a prémiová značka pre najmenších.

Kombinuje moderný minimalistický dizajn s pastelovými farbami s užitočnými vlastnosťami jednotlivých druhov produktov tak, aby Vám pomohol v každodennej starostlivosti o vaše deti.  Martons produkty tak splývajú do modernej domácnosti, že si z nich budete chcieť odložiť jeden aj pre seba.

S produktami Martons ako sú podbradníky, lyžičky, tanieriky a mnoho ďalších, ktoré sú aj farebne zladené, bude vaše stolovanie s deťmi štýlové a elegantné.

Väčšina produktov Martons je vyrobená z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.