Martons Pacifier cumlíky z potravinárskeho silikónu 2ks – Olive green

Vhodný darček pre novorodenca.

6.90 s DPH 5.75 bez DPH

Availability:

Nie je na sklade

Test

Katalógové číslo: 8588009263838 Kategórie: ,

Popis

Skvelá pomôcka na utíšenie dieťaťa. Cumlík je vyrobený zo zdravotne nezávadného silikónu, je mäkký a jemný.

Svojim tvarom a vlastnosťami je uspôsobený tak, aby nedráždil jemnú detskú pokožku.

Návod na použitie:

Cumlíky: Cumlíky Martons sú navrhnuté tak, aby nedráždili citlivú pokožku bábätka.

Postup: Zoberte cumlík do rúk a sacou časťou ho vložte do úst bábätka.

Zloženie: 100% prírodný potravinársky silikón, bez BPA, PVC, ftalátov a iných škodlivých látok. Sú vyrobené zo zdravotne nezávadného potravinárskeho silikónu.

Údržba: Silikónový produkt Martons neabsorbuje vodu, a je jednoduchý na údržbu. Pod teplou vodou ho umyte, prípadne môžete použiť aj saponát, dôkladne ho opláchnite a následne ho poutierajte suchou handričkou.

Upozornenie: Aby ste sa vyhli nebezpečenstvu zadusenia plastom, uchovávajte tento plastový produkt mimo dosahu detí a batoliat. Nepoužívajte ho v postieľkach, posteliach, kočíkoch alebo na hranie. Tento produkt nie je žiadna hračka.

Krajina pôvodu: Čína.

Distribútor: Martons s. r. o., Biskupa Kondého 5138/30, 929 01 Dunajská Streda, Slovakia, tel.: +421910149253, info@martons.sk, www.martons.sk.

Obrázky sú ilustračné.

Materiál: Potravinársky silikón.

Certifikácie: FDA, LFGB, SGS,COC, schválené ÚVZ SR.

Veľkosť: Univerzálna.

Používať sa môže pri teplotách: od – 20°C do 200°C.

Balenie obsahuje: 2 ks cumlíka.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Premium kvalita.

Podbradníky, tanieriky, vidličky, poháriky, lyžičky Martons sú vyrobené z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.

 

O značke Martons

Martons – Vaša každodenná starostlivosť.

Minimalistická a prémiová značka pre najmenších.

Kombinuje moderný minimalistický dizajn s pastelovými farbami s užitočnými vlastnosťami jednotlivých druhov produktov tak, aby Vám pomohol v každodennej starostlivosti o vaše deti.

Martons produkty tak splývajú do modernej domácnosti, že si z nich budete chcieť odložiť jeden aj pre seba. S produktami Martons ako sú podbradníky, lyžičky, tanieriky a mnoho ďalších, ktoré sú aj farebne zladené, bude vaše stolovanie s deťmi štýlové a elegantné.

Väčšina produktov Martons je vyrobená z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.