Martons jedálenská sada silikónová 7-dielna (Light blue)

Detská jedálenská silikónová sada pre najmenších.

Využijú ju nielen deti ale tiež rodičia počas kŕmenia svojich detí.

39.90 s DPH 33.25 bez DPH

Availability:

8 na sklade

Katalógové číslo: 8588009263159 Kategórie: ,

Popis

Skvelá jedálenská sada v začiatkoch stolovania Vášho dieťaťa. Je vyrobená zo zdravotne nezávadného silikónu a nadizajnovaná tak, aby deti ostali po jedení čisté a aby ich jedenie bavilo.

Prísavka na spodku tanierika navyše zabráni vyliatiu jedla. Taktiež silikónový pohárik na sušienky je prispôsobený detským rúčkam a sušienky sú v ňom chránené pred vysypaním.

Rodičia určite ocenia oblé hrany a jednoduchú údržbu.

Návod na použitie:

Podbradník: Tvar podbradníka Martons bol konštruovaný tak, aby sa dal jednoducho používať. Slúži na zachytávanie omrviniek a zbytkov jedál, čo sú bežne okolo detí. Nato slúži veľké, flexibilné, pevné a hlboké predné vrecko. Chyťte podbradník Martons, rozopnite ho na hornej časti, umiestnite ho okolo krku Vášho dieťaťa, a zapnite ho späť.

Tanieriky: Tvar tanierika Martons s prísavkou bol konštruovaný tak, aby sa príslušnou lyžičkou a vidličkou vedeli deti dostať do každého rohu tanierika. Vďaka predeleniu na viac časti zostáva hlavné jedlo od ostatných príloh, ovocia či dezertu predelené, a deťom tak môžete dať do rôznych častí rôzne jedlá. Vďaka tomuto usporiadaniu sa môžu zoznamovať s chuťou  jednotlivých jedál. Protišmyková prísavka na spodnej časti slúži proti prevráteniu misky alebo rozliatiu jedla.

Postup: Nachystajte jedlo do Martons silikónového tanierika a položte ho na stôl. Trocha potlačte tanierik, a to tak, aby sa s prísavkou prilepil ku stolu.

Lyžička/vidlička: Tvar Martons silikónových príborov ako sú lyžičky a vidličky je formovaný tak, aby boli čo najviac prispôsobené na prvé príkrmy a aby chránili detské ústa a ďasná. Taktiež veľkosť lyžičky a vidličky sú dizajnované pre malé detské ručičky tým spôsobom, aby si aj samé vedeli vychutnávať jedlo z tanierikov.

Postup: Chyťte lyžičku a vidličku položte ich na stôl. Nachystajte jedlo do Martons silikónového tanierika a položte ho na stôl. Trocha potlačte tanierik, a to tak, aby sa s prísavkou prilepil ku stolu. Naberte z jedla, a môžete ho dať svojmu dieťatu.

Pohárik na občerstvenie: Väčšina detí, a asi aj vaše, behajú s jedlom a s tanierikmi.  Martons silikónový pohárik na občerstvenie, je dizajnovaný tak, aby zabránil vypadnutiu keksíkov či sušienok.

Postup: Chyťte pohárik a uložte občerstvenie dovnútra nádobky cez membránu. Následne ho zatlačte do pohárika a zakryte vrchnákom.

Pohárik: Poháriky Martons sú ľahko uchopiteľné aj pre deti.

Postup: Chyťte pohárik a nalejte do ňho tekutinu – vodu alebo mlieko alebo inú.

Miska:  Tvar misky Martons s prísavkou bol konštruovaný tak, aby sa deti príslušnou lyžičkou a vidličkou vedeli dostať do každého rohu misky. Protišmyková prísavka na spodnej časti slúži proti prevráteniu misky alebo rozliatiu jedla.

Postup: Nachystajte jedlo do Martons silikónovej misky a položte ho na stôl. Trocha ho potlačte a to tak, aby sa s prísavkou prilepil ku stolu.

 

Údržba: Silikónový produkt Martons neabsorbuje vodu, a je jednoduchý na údržbu. Pod teplou vodou ho umyte, prípadne môžete použiť aj saponát. Dôkladne opláchnite a následne poutierajte suchou handričkou.

Upozornenie: Aby ste sa vyhli nebezpečenstvu zadusenia plastom, uchovávajte tento plastový produkt mimo dosahu detí a batoliat. Nepoužívajte ho v postieľkach, posteliach, kočíkoch alebo na hranie. Tento produkt nie je žiadna hračka.

Výrobok je vhodný aj do umývačky riadu. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre Martons vidličku, lyžičku, podbradník, iba tanieriky, misky, poháriky! Tanieriky, misky s prísavkou odolávajú vysokým aj nízkym teplotám, teda sú vhodné aj do mikrovlnnej rúry!

Krajina pôvodu: Čína.

Distribútor: Martons s. r. o., Biskupa Kondého 5138/30, 929 01 Dunajská Streda, Slovakia, tel.: +421910149253, info@martons.sk, www.martons.sk.

Obrázky sú ilustračné. 

Materiál: Potravinársky silikón.

Certifikácie: FDA, LFGB, SGS,COC, schválené ÚVZ SR.

Balenie obsahuje:

1ks  – podbradník

1ks  – tanierik s rozdelený na 4 časti

1ks – pohárik na občerstvenie 

1ks – miska

1ks  – pohárik

1 ks – lyžička

1ks  – vidlička

+ Grátis:  darčeková krabica s mašlou  🙂

Schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Premium kvalita.

Podbradníky, tanieriky, vidličky, poháriky, lyžičky Martons sú vyrobené z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.

Veľkosť: Univerzálna.

Používať sa môže pri teplotách: od – 20°C do 200°C.

 

O značke Martons

Martons – Vaša každodenná starostlivosť.

Minimalistická a prémiová značka pre najmenších.

Kombinuje moderný minimalistický dizajn s pastelovými farbami s užitočnými vlastnosťami jednotlivých druhov produktov tak, aby Vám pomohol v každodennej starostlivosti o vaše deti.  Martons produkty tak splývajú do modernej domácnosti, že si z nich budete chcieť odložiť jeden aj pre seba.

S produktami Martons ako sú podbradníky, lyžičky, tanieriky a mnoho ďalších, ktoré sú aj farebne zladené, bude vaše stolovanie s deťmi štýlové a elegantné.

Väčšina produktov Martons je vyrobená z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.