Martons hryzadlo z potravinárskeho silikónu Santa Claus

Skvelý pomocník v období prerezávania prvých zúbkov, vyrobený z certifikovaného silikónu.

Šetrný k detským ďasnám.

7.99 s DPH 6.66 bez DPH

Availability:

Nie je na sklade

Test

Katalógové číslo: 8588009273332 Kategórie: , , , Značka:

Popis

Obdobie prerezávania prvých zúbkov je náročné. Deti sú plačlivé a nervózne. Martons hryzadlá môžu rodičom pomôcť utíšiť a upokojiť ich dieťatko.

Zdravotne nezávadné hryzadlá upokojujú detské podráždené ďasná a deti si navyše, pri hre s nimi, trénujú jemnú motoriku.

Návod na použitie:

Hryzadlá: Hryzadlá Martons sú navrhnuté tak, aby nedráždili citlivú pokožku bábätka.

Pokyny pre čistenie/ údržbu: Silikónový produkt Martons neabsorbuje vodu, a je jednoduchý na údržbu. Vyberte produkt z obalu, pod teplou vodou ho umyte, prípadne môžete použiť aj saponát. Dôkladne opláchnite a následne poutierajte suchou handričkou. Dajte, resp. ho umiestnite do rúk bábätka. Vhodné od 4 mesiacov.

Dôležité: Odstráňte všetky obaly a ich súčasti pred podaním hračky k dieťaťu. Uschovajte si obal pre budúce potreby. Obsahuje dôležité informácie. Pre jednorazové rodinné použitie.

Upozornenia!: Hračku vždy používajte pod dohľadom dospelej osoby. Pred použitím si skontrolujte hračku, či je neporušená a v dobrom stave. Pravidelne kontrolujte známky opotrebenia a poškodenia. Ak je hračka poškodená v žiadnom prípade ju nepoužívajte a držte ju mimo dosahu detí. Aby ste sa vyhli nebezpečenstvu zadusenia plastom, uchovávajte tento plastový produkt mimo dosahu detí a batoliat. Nepoužívajte ho v postieľkach, posteliach, kočíkoch alebo na hranie. Tento produkt nie je žiadna hračka.

Výrobok je vhodný aj do umývačky riadu.

Nepoužívať v mikrovlnnej rúre!

Používať sa môže pri teplotách: od – 40°C do 200°C .

Dovozca/distribútor: Martons s. r. o., Biskupa Kondého 5138/30, 929 01, Dunajská Streda, Slovakia, tel.: +421944607208, info@martons.sk.

Krajina pôvodu: Čína.

Balenie obsahuje: Martons hryzadlo 1 ks.

Zloženie: 100% prírodný potravinársky silikón, bez BPA, PVC, ftalátov a iných škodlivých látok.

Certifikácie: CE, EN71-1,2,3, schválené aj Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Sú vyrobené zo zdravotne nezávadného potravinárskeho silikónu.

O značke Martons

Martons – Vaša každodenná starostlivosť.

Minimalistická a prémiová značka pre najmenších.

Kombinuje moderný minimalistický dizajn s pastelovými farbami s užitočnými vlastnosťami jednotlivých druhov produktov tak, aby Vám pomohol v každodennej starostlivosti o vaše deti.

Martons produkty tak splývajú do modernej domácnosti, že si z nich budete chcieť odložiť jeden aj pre seba. S produktami Martons ako sú podbradníky, lyžičky, tanieriky a mnoho ďalších, ktoré sú aj farebne zladené, bude vaše stolovanie s deťmi štýlové a elegantné.

Väčšina produktov Martons je vyrobená z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu, z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.