Martons hryzadlo z potravinárskeho silikónu Gingerbread man

Skvelý pomocník v období prerezávania prvých zúbkov, vyrobený z certifikovaného silikónu.

Šetrný k detským ďasnám.

7.99 s DPH 6.66 bez DPH

Availability:

Nie je na sklade

Test

Katalógové číslo: 8588009273349 Kategórie: , , , Značka:

Popis

Martons Santa Claus – hrýzadlo z potravinárského silikónu.
Balenie obsahuje: Martons hryzátko 1 ks

Zloženie: 100% prírodný potravinársky silikón, Bez BPA, PVC, ftalátov a iných škodlivých látok. Certifikácie: CE, EN71-1,2,3, Sú vyrobené zo zdravotne nezávadného potravinárského silikónu.

Návod na použitie:
Pokyny pre čistenie/ údržbu: Hryzadlá Martons sú navrhnuté tak, aby nedráždil citlivú pokožku bábätka. Silikónové produkty Martons neabsorbuje vodu, a je na údržbu jednoduchý. Zoberte z obalu, pod teplou vodou umyte, prípadne môžte aj saponátom a dôkladne opláchnite a poutierajte následne suchou handričkou. Dajte resp umiestnite ju du rúk bábätka, Vhodné od 4 mesiacov.

Dôležité: Odstránťe všetky obaly a ich súčasti pred podaním hračky k dietatu.Uschovajte si obal pre budúce potreby.Obsahuje dôležité informácie. Pre jednorázové rodinné použitie. Upozornenia!: Hračku vždy používajte pod dohladom dospelej osoby. Pred použitím si skontrolujte hračku, či je neporušená v dobrom stave.Pravidelne kontrolujte známky opotrebenia a poškodenia.Ak je hračka poškodená v žiadnom prípade ju nepoužívajte a držte ju mimo dosahu detí. Aby ste sa vyhli nebezpečenstvu zadusenia plastom, uchovávajte tento plastový sáčok mimo dosahu detí a batoliat. Nepoužívajte tento sáčok v postieľkach, posteľoch, kočíkoch alebo na hranie. Tento sáčok nie je žiadna hračka. Výrobok je vhodný aj do umývačky riadu. Nepoužívať v mikrovlnnej rúre! Používať sa môže pri teplotách: od – 40°C do 200°C .

Krajina pôvodu: Čína.

O značke Martons

Martons – Vaša každodenná starostlivosť. Minimalistická  a prémiová značka pre  najmenších.

Kombinuje moderný minimalistký dizajn s pastelovými farbami s užitočnými vlastnosťami jednolivých druhov produktov, tak aby Vám pomohol v každodennej starostlivosti o vaše deti.  Martons produkty tak splývajú do modernej domácnosti, že si  z nich budete chcieť odložiť jeden aj pre seba. S produktami Martons ako sú podbradníky, lyžičky, tanieriky a mnoho dalších, ktoré sú aj farebne zladené, bude vaše stolovanie  s deťmi štýlové a elegantné. Väčšina produktov Martons je vyrobená z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárského silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.