Martons Detský príbor lyžička Light blue 2ks

Ideálny darček pre tých najmenších.

5.90 s DPH 4.92 bez DPH

Availability:

10 na sklade

Katalógové číslo: 8588009263319 Kategórie: ,

Popis

Ak plánujete naučiť Vaše deti stolovaniu, alebo ich len chcete kŕmiť, určite oceníte detské farebné lyžičky vyrobené zo zdravotne nezávadného silikónu.

Svojou výraznou farbou ich zaujmú. Používaním lyžičiek si zároveň cvičia jemnú motoriku.

Návod na použitie:

Lyžička/vidlička: Tvar Martons silikónových príborov, ako sú lyžičky a vidličky, je formovaná tak, aby bola čo najviac prispôsobená na prvé príkrmy a aby chránila detské ústa a ďasná. Taktiež veľkosť lyžičky a vidličky sú dizajnované pre malé detské ručičky, aby si deti aj samé vedeli vychutnávať jedlo z tanierikov.

Návod na používanie: Chyťte lyžičku a vidličku a položte ich na stôl. Nachystajte jedlo do Martons silikónového tanierika a položte ho na stôl. Trocha ho potlačte, a to tak, aby sa tanierik s prísavkou prilepil ku stolu. Môžete nabrať z jedla a dať ho svojmu dieťaťu.

Údržba: Silikónový produkt Martons neabsorbuje vodu a je jednoduchý na údržbu. Pod teplou vodou ho umyte, prípadne môžete použiť aj saponát. Dôkladne opláchnite a následne poutierajte suchou handričkou.

Upozornenie: Aby ste sa vyhli nebezpečenstvu zadusenia plastom, uchovávajte tento plastový produkt mimo dosahu detí a batoliat. Nepoužívajte ho v postieľkach, posteliach, kočíkoch alebo na hranie. Tento produkt nie je žiadna hračka.

Výrobok je vhodný aj do umývačky riadu.

Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre Martons vidličku, lyžičku, podbradník, iba tanieriky, misky, poháriky! Tanieriky, misky s prísavkou, odolávajú vysokým aj nízkym teplotám, teda sú vhodné aj do mikrovlnnej rúry!

Krajina pôvodu: Čína.

Distribútor: Martons s. r. o., Biskupa Kondého 5138/30, 929 01 Dunajská Streda, Slovakia, tel.: +421910149253, info@martons.sk, www.martons.sk.

Obrázky sú ilustračné. 

Materiál: Potravinársky silikón.

Certifikácie: FDA, LFGB, SGS,COC, schválené ÚVZ SR.

Veľkosť: Univerzálna.

Používať sa môže pri teplotách: od – 40°C do 200°C.

Balenie obsahuje:  2 ks lyžičky

Schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Premium kvalita.

Podbradníky, tanieriky, vidličky, poháriky, lyžičky Martons sú vyrobené z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.

O značke Martons

Martons – Vaša každodenná starostlivosť.

Minimalistická a prémiová značka pre najmenších.

Kombinuje moderný minimalistický dizajn s pastelovými farbami s užitočnými vlastnosťami jednotlivých druhov produktov tak, aby Vám pomohol v každodennej starostlivosti o vaše deti.

Martons produkty tak splývajú do modernej domácnosti, že si z nich budete chcieť odložiť jeden aj pre seba. S produktami Martons ako sú podbradníky, lyžičky, tanieriky a mnoho ďalších, ktoré sú aj farebne zladené, bude vaše stolovanie s deťmi štýlové a elegantné.

Väčšina produktov Martons je vyrobená z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.