Martons Detský príbor lyžička a vidlička s drevenými rukoväťami Dark pink

Zdravotne nezávadný silikónový príbor je vhodný ak Vaše deti začínajú so stolovaním.

Vhodný je aj pri kŕmení, keďže nemá ostré hrany a je šetrný k detským ďasnám.

6.99 s DPH 5.83 bez DPH

Availability:

11 na sklade

Katalógové číslo: 8588009263241 Kategórie: , , , Značka:

Popis

Ideálna pomôcka, ak chcete naučiť svoje deti správnemu stolovaniu. Mäkký materiál je šetrný k detským ďasnám a výrazná farba zaujme ich pozornosť.

Deti si zároveň trénujú jemnú motoriku.

Návod na použitie:

Lyžička/vidlička: Tvar Martons silikónových príborov, ako sú lyžičky a vidličky, je formovaný tak, aby boli čo najviac prispôsobené na prvé príkrmy, aby chránili detské ústa a ďasná. Taktiež veľkosť lyžičky a vidličky sú dizajnované pre malé detské ručičky tak, aby si aj sami vedeli vychutnávať jedlo z tanierikov.

Návod na použitie: Chyťte lyžičku a vidličku, a položte ich na stôl. Nachystajte jedlo do Martons silikónového tanierika, a položte ho na stôl. Tanierik trocha potlačte smerom k stolu, aby sa s prísavkou prilepil. Môžete nabrať z jedla a dať ho svojmu dieťaťu.

Údržba: Silikónový produkt Martons neabsorbuje vodu, a je jednoduchý na údržbu. Pod teplou vodou ho umyte, prípadne môžete použiť aj saponát. Dôkladne opláchnite a následne poutierajte suchou handričkou.

Upozornenie: Aby ste sa vyhli nebezpečenstvu zadusenia plastom, uchovávajte tento plastový produkt mimo dosahu detí a batoliat. Nepoužívajte ho v postieľkach, posteliach, kočíkoch alebo na hranie. Tento produkt nie je žiadna hračka.

Výrobok je vhodný aj do umývačky riadu. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre Martons vidličku, lyžičku, podbradník, iba tanieriky, misky, poháriky! Tanieriky, misky s prísavkou, odolávajú vysokým aj nízkym teplotám, teda sú vhodné aj do mikrovlnnej rúry!

Krajina pôvodu: Čína.

Distribútor: Martons s. r. o., Biskupa Kondého 5138/30, 929 01 Dunajská Streda, Slovakia, tel.: +421910149253, info@martons.sk, www.martons.sk.

Obrázky sú ilustračné. 

Materiál: Potravinársky silikón.

Certifikácie: FDA, LFGB, SGS,COC, schválené ÚVZ SR.

Veľkosť: Univerzálna.

Používať sa môže pri teplotách: od – 40°C do 200°C.

Balenie obsahuje: 1 ks lyžička + 1 ks vidlička s drevenými rukoväťami.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Premium kvalita.

Podbradníky, tanieriky, vidličky, poháriky, lyžičky Martons sú vyrobené z odolného a ľahučkého, nerozbitného  materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.

 

O značke Martons

Martons – Vaša každodenná starostlivosť.

Minimalistická a prémiová značka pre najmenších.

Kombinuje moderný minimalistický dizajn s pastelovými farbami s užitočnými vlastnosťami jednotlivých druhov produktov tak, aby Vám pomohol v každodennej starostlivosti o vaše deti.

Martons produkty tak splývajú do modernej domácnosti, že si z nich budete chcieť odložiť jeden aj pre seba. S produktami Martons ako sú podbradníky, lyžičky, tanieriky a mnoho ďalších, ktoré sú aj farebne zladené, bude vaše stolovanie s deťmi štýlové a elegantné.

Väčšina produktov Martons je vyrobená z odolného a ľahučkého, nerozbitného materiálu z bezpečného potravinárskeho silikónu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.