Kolostrum 400mg / 60tbl

Mledzivo s viac ako 40% imunoglobulínu G

12.40 s DPH 10.33 bez DPH

Availability:

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: 8588004234420 Kategórie: ,

Popis

Mledzivo s viac ako 40% imunoglobulínu G

Čo je to kolostrum?
Kolostrum, alebo mledzivo je takzvané „prvé“ mlieko, ktoré sa tvorí v mliečnej žľaze tesne pred pôrodom a pár dní po pôrode u všetkých cicavcov. Je to hustá, žltkastá a lepkavá tekutina.

Prípravok Kolostrum-Zelený život obsahuje 400mg kravského kolostra (bovinného) spracovanej do sušenej formy veľmi šetrným spôsobom, aby sa zachoval čo najvyšší obsah obsahových látok.

>Hlavné výhody Kolostra-Zelený život< Čo obsahuje kolostrum? Ako výživový doplnok sa využíva kravské kolostrum. Výživový profil a zloženie kolostra sa podstatne líši od kravského mlieka. Okrem bielkovín, sacharidov, tukov, minerálnych látok a vitamínov obsahuje aj oligosacharidy, rastové faktory, antimikrobiálne pôsobiace látky a „imunoregulačné“ zložky, ktoré v takýchto množstvách a v zložení sú typické pre mledzivo. Pravdaže viacero faktorov ovplyvňuje zloženie kolostra a množstvo jednotlivých látok, zdravotný stav kráv, chov a kŕmenie, čas „zberu“ mledziva po pôrode a tiež spôsob a technológia spracovania. Kolostrum hrá dôležitú úlohu vo výžive, raste a vývine a tiež prispieva k imunologickej obrane teľaťa v jeho prvých dňoch života. Prečo kolostrum zo Zeleného života? Kravské kolostrum obsiahnuté v prípravku Kolostrum-Zelený život je najvyššej kvality a vyznačuje sa hlavne tým, že: Obsahuje 100% čisté, odtučnené kravské (bovinné) kolostrum (mledzivo) bez ďalších prídavných látok. Je spracovávaný šetrnou technológiou, vďaka čomu si zachováva vysoký obsah obsahových látok. Proces spracovania sa odohráva v podmienkach prísnej kontroly a riadenia kvality HACCP a ISO 9001:2001. Kolostrum pochádza od úplne zdravých kráv, z fariem s pravidelnou veterinárnou kontrolou a tak je absolútne vylúčená možnosť prenosu ochorení ako brucelózy, tuberkulózy, bovinnej spongiformnej encefalopatie (BSE) a ďalších. Má overený pôvod, pochádza z Českej republiky, nemusí teda precestovať pol sveta :). Finálny produkt, sušené kolostrum sa vyznačuje mimoriadne vysokým obsahom, viac ako 40% imunoglobulínu G (IgG), ktorý patrí medzi kľúčové látky z hľadiska účinku kolostra. Vďaka tomu, že je odtučnené obsahuje menej než 5% tuku. Odporúčané použitie kolostra Zelený život: 2-3 krát denne 1 kapsulu zapiť primeraným množstvom tekutiny. Ďalšie informácie o prípravku Kolostrum: Číslo Rozhodnutia ÚVZ SR: OHBPKV/4091/2011/Ht Výrobca:Benevit s.r.o. Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory Vášho zdravia. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kolostrum 400mg / 60tbl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.