Koenzým Q10 30mg / 30+10tbl

Koenzým Q10 v rozpustenej forme v mäkkych kapsuliach

5.08 s DPH 4.23 bez DPH

Availability:

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: 8588004234475 Kategórie: , Značka:

Popis

Koenzým Q10 v rozpustenej forme v mäkkych kapsuliach

Čo je koenzým Q10?
Koenzým Q10 je v tukoch rozpustná vitamínom podobná látka, ktorá sa v tele podieľa na výrobe energie a vďaka silnému antioxidačnému účinku pôsobí ako „lapač“ alebo „zhášač“ voľných radikálov vo vnútri buniek.

Spaľovanie živín, ich premena na energiu sa odohráva v mitochondriách a bez koenzýmu Q10, ktorý v tomto procese zohráva nenahraditeľnú úlohu pri prenášaní elektrónov, by tieto malé “energetické továrne” nemohli fungovať.

Každá aktivita bunky si vyžaduje energiu, preto Q10 ovplyvňuje funkciu všetkých buniek ľudského organizmu. Najvyššia koncentrácia koenzýmu Q10 sa nachádza v orgánoch s najintenzívnejším metabolizmom, vysokou spotrebou energie v tele, ako srdce, pečeň, pľúca, obličky, imunitný systém a ďasná.

Prečo je prípravok Koenzým Q10 30mg dobrá voľba?
Koenzým Q10 je výživový doplnok s obsahom 30mg koenzýmu Q10 doplnený o vitamín E (d-alfa-tokoferol) rozpustené v sójovom oleji v mäkkých želatínových kapsliach, ktoré zaručuje vysokú biologickú dostupnosť.

Alfa-tokoferol, alebo vitamín E je látka rozpustná v tukoch, ktorá prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Všeobecne sa nahromadenie voľných radikálov, ktoré môžu poškodzovať bielkoviny, lipidy a nukleové kyseliny (napr. DNA) v tele sa označuje ako oxidačný stres. Tento stav sa spája aj s procesom starnutia.

Odporúčané použitie Koenzýmu Q10 30mg:
2 krát denne 1 kapsulu zapiť primeraným množstvom tekutiny.

Ďalšie informácie o prípravku Koenzým Q10 30mg:
Číslo Rozhodnutia ÚVZ SR: OHVBPKV/2557/2011/Ht

Výrobca:Benevit s.r.o.

Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory Vášho zdravia. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Koenzým Q10 30mg / 30+10tbl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *