GreenFood Probiotika LactoSpore® + Prebiotics 60 kapsúl

Väčšina probiotických doplnkov obsahuje laktobacily alebo bifidobaktérie, takže ich použitie zvyšuje tvorbu baktérií v tenkom čreve. A to môže byť pre niekoho problém. Preto takéto probiotiká nie sú úplne vhodné pre tých, ktorí trpia napríklad na SIBO. Vhodnejšie sú “pôdne probiotiká”, napr. obsahujúce Bacillus coagulans. Probiotiká LactoSpore® sú vlastne probiotiká založené na pôdnych prospešných baktériách. Probiotiká založené na pôde neobsadia tenké črevo ani nekonzumujú prospešné baktérie, ktoré už v ňom rastú.
Najprirodzenejším prístupom k obnoveniu rovnováhy črevnej flóry by malo byť použitie prirodzene sa vyskytujúcich mikroorganizmov. Bránia rastu hnilobných mikroorganizmov, ktoré sa môžu negatívne prejaviť následnou zhoršenou funkciou čriev a viesť k rôznym tráviacim problémom.

12.29 s DPH 10.24 bez DPH

Katalógové číslo: 8594193924257 Kategórie: , Značka:

Popis

LactoSpore® probiotiká s prebiotikami majú tieto prednosti:
– Nevyžadujú skladovanie v chladničke.
– LactoSpore® je certifikovaný Kosher a Halal.
– Obsahuje 15 miliárd Bacillus coagulans na 1 gram.
– Inulín – je prebiotikum a slúži ako potrava pre prežitie probiotík.
– Každá kapsula obsahuje dennú dávku LactoSpore® odporúčanú výrobcom.
– Obsahujú veľké množstvo životaschopných laktobacilov, ktoré si zachovávajú životaschopnosť počas prípravy vo farmaceutických liekových formách a počas skladovania pred konzumáciou.
– Spóry dokážu prežiť v hornej časti zažívacieho traktu (v žalúdočných šťavách a žlči) a bezpečne doputovať až do čreva.
– Spóry sa dokážu usadiť v zažívacom trakte a produkovať dostatok kyseliny mliečnej a iných antagonistických látok, ktoré inhibujú rast patogénnych baktérií.

Probiotiká LactoSpore® neobsahujú kmene laktobacilu alebo bifidobaktérie, napriek tomu poskytujú všetky výhody probiotík. Výhoda probiotík LactoSpore® je tiež v tom, že sa štruktúrou veľmi podobajú semenu, ktoré je chránené pred kyselinami žalúdka, soli žlče a tráviacimi enzýmami, takže obsiahnuté bakteriálne kmene zostávajú nažive aj po tom, čo opustia žalúdok. Keď je pre nich prostredie bezpečné, začnú kolonizovať hrubé črevo. Vďaka tomu sú Probiotiká LactoSpore® napr. pre pacientov SIBO skvelou voľbou, pretože nenapĺňajú tenké črevo, namiesto toho smerujú priamo do hrubého čreva.

Bezpečnosť LactoSpore®

LactoSpore® je uznaný ako bezpečný (GRAS) po komplexnom preskúmaní bezpečnostných a toxikologických dát. Na trhu je už viac ako 20 rokov. Národný bezpečnostný úrad v Kanade (Health Canada), ktorý schvaľuje bezpečnosť produktov pred uvedením na trh, schválil a uviedol LactoSpore® na kanadský trh už v r. 2015. LactoSpore® je v Kanade evidovaný ako zdravý prírodný produkt (Natural Health Product).

Certifikáty LactoSpore®:

  • Kosher certifikát
  • Halal certifikát
  • GMO Free
  • TSE-BSE free
  • Nanotechnology Free
  • ISO 22000:2005
  • FDA audited (americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv)

Balenie: 60 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 60 dní
Odporúčané denné dávkovanie: 1 kapsula 1x denne s jedlom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke 1 kapsula
LactoSpore® 133mg
Inulin 300mg

Zloženie: Inulín-čakanková vláknina, LactoSpore® (probiotiká s obsahom Bacillus coagulans), rastlinná kapsula z hypromelózy, plnidlo-ryžová múka, pridané látky: Oxid kremičitý.

LactoSpore® neobsahuje: arašidy, orechy, sezam, mlieko a jeho deriváty, vajcia, ryby, sóju, pšenicu, zeler, kukuricu, horčicu, semená alebo ich deriváty, glutén, lupinovú múku, TSE a BSE a sú GMO Free.

Upozornenie na obale: Doplnok stravy s probiotikami. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. V tehotenstve a pri dojčení je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Alergény:  Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení.
GMO:  Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GreenFood Probiotika LactoSpore® + Prebiotics 60 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…