Endokrinol krém na štítnu žľazu 50ml

Endokrinol – Prostriedok pre starostlivosť o pokožku v oblasti štítnej žľazy.

9.99 s DPH 8.33 bez DPH

Availability:

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: 4602242003816 Kategórie: ,

Popis

Tento krém-gél obsahuje extrakty z rastlín, ktoré obsahujú veľké množstvo lektínov – nenahraditeľných látok na obnovu normálnej funkcie štítnej žľazy.

Endokrinol prispieva k normalizácii úrovne hormónov a podpore funkcie štítnej žľazy.

 

Chronický únavový syndróm:

V skutočnosti môže byť prvým príznakom ochorenia štítnej žľazy, pretože od nej závisí naše blaho, nálada a výkon. Pre zlepšenie funkcie štítnej žľazy, aby bola zachované jej zdravie, sú vynikajúce byliny ako krvavček biely, hviezdica bezlistenná. Tieto rastliny sa nachádzajú v mnohých receptoch tradičnej medicíny a sú úspešne používané bylinkármi. V súčasnej dobe nemusíme hľadať dané byliny v prírode, existujú ich tinktúry a masti. Komplex z týchto bylín je obsahom v  kréme-gél “Endocrinol”  a obsahuje výťažky z Potentilla alba, Stellaria a Pyšteka.

Krvavček biely pomáha eliminovať funkciu štítnej žľazy. (PhD E. Prikhodko tvrdí, že pacienti s poruchami štítnej žľazy, liečení krvavčekom bielym, sa tešia z jeho dobrého vplyvu – až do úplného uzdravenia.)

Hviezdica sa odporúča na vyriešenie problémov s uzlíkmi a odstránenie lymfatickej stagnácie. Aplikuje sa na oblasť štítnej žľazy vo forme mastí, tiež podporuje resorpciu uzlíkov.

 

Spôsob použitia: Naneste krém 1-2x denne na pokožku v oblasti krku a hrudníka.

Obsah: 50g

Výrobca: RU

Upozornenie: Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky krému.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Endokrinol krém na štítnu žľazu 50ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.