CONTEC TP500, Bezdotykový teplomer s meraním až do -20°C

19.19 s DPH 15.99 bez DPH

Availability:

4 na sklade

Katalógové číslo: 6945040105138 Kategórie: , , ,

Popis

Rýchly, vhodný aj do extrémnych podmienok

Bezdotykový teplomer ukazuje výsledok merania za menej ako sekundu s presnosťou na 0,1. Jeho najväčšou výhodou je zníženie kontaktu človeka a zariadenia na takmer nulovú hodnotu. Vhodný na použitie doma, v kancelárii, na klinike a pod.
Vhodný na použitie vonku až do -20°C

Elektronický teplomer, ktorý ponúkame, funguje aj pri nízkych teplotách okolia, takže ho môžete ľahko používať aj vonku. Výsledky sú spoľahlivé aj pri vonkajších meraniach až do -20 ° C.

Robí viac meraní nepretržite, výborný na použitie do nemocníc.Digitálny teplomer v tomto zozname môže vykonávať viac meraní nepretržite. Medzi meraniami nie je potrebné čakať. Perfektný ako lekársky teplomer. Farba displeja zodpovedá nameranej teplote.Zariadenie prispôsobí farbu displeja testovanej teplote. Normálna teplota – modrá, Zvýšená teplota – žltá, Vysoká horúčka – červená.Vhodný aj pre deti od narodenia. Môže byť použitý aj ako teplomer pre deti. Od batoľaťa nevyžaduje žiadnu interakciu, takže sa nezľakne a je možné ho používať od prvých dní života. Vlastnosti teplomera.-Po 5 sekundách automaticky vypne, čo šetrí energiu.

Napájanie s AAA batériami – stačia na vykonanie 600 meraní. -Vhodný ako nevyhnutný prvok každej lekárničky – doma aj na pracovisku. -Trieda vodotesnosti: IPX0 Bezpečnostná klasifikácia.Zariadenie, ktoré sa nesmie použiť v prítomnosti zmesi horľavých anestetických plynov a vzduchu alebo kyslíka alebo oxidu dusného Technické špecifikácie.-jednotka teploty: Celzia °C/ Fahrenheit (° F)) -presnosť: 0,1 -rozsah: 32 °C ~ až ~ 42,9°C -maximálna prípustná odchýlka v rozmedzí 32°C ~ ~ 42,0°C je ± 0,2 -maximálna prípustná odchýlka v rozmedzí 35,0°C a viac ako 42,0°C je ± 0,3 -meranie teploty: menej ako 1 sekunda -farebný LCD displej -pamäť 30 meraní Ďalšie vlastnosti.-inteligentné vypnutie, -nízka spotreba energie; -pripomienka nízkeho stavu batérie Napájanie a prevádzka.-napájanie: DC3V (2 batérie AAA) -rozsah prevádzkových teplôt: Normálna prevádzka: 16 °C ~ 35 °CExtrémne podmienky: –20 °C ~ + 55 °C

v balenií: 1 ks,  batérie AA nie sú súčasťou balenia

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “CONTEC TP500, Bezdotykový teplomer s meraním až do -20°C”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.