CAYENSKÉ (kajenské) KORENIE 20G

Cayenské korenie – prášok zo sušených chili papričiek druhu Capsicum frutescens. Má žltú až červenú farbu a veľmi pálivú chuť.

0.85 s DPH 0.71 bez DPH

Katalógové číslo: 8588007258799 Kategórie: ,

Popis

Cayenské korenie – prášok zo sušených chili papričiek druhu Capsicum frutescens. Má žltú až červenú farbu a veľmi pálivú chuť.

Kapsaicin, pálivá zložka cayenského korenia má na telo zahrievajúci účinok.  Uvoľňuje nahromadený hlien vo vnútorných výstelkách tela, kde sa ukladajú toxíny. Zvyšuje produkciu slín až 20 krát. Podporuje látkovú výmenu a vďaka tomu organizmus spaľuje tuky až o 25% rýchlejšie.  Tuk sa neukladá v tele, ale hneď sa premení v energiu.

Ďalšie látky obsiahnuté v cayenskom korení okrem toho podporujú tvorby hormónu šťastia, endorfínu. Ďalšími účinkami cayenského korenia je úľava pri bolestiach hlavy, prospieva žalúdočnému a črevnému traktu , je prevenciou proti žalúdočným vredom, chráni pred infekciou, znižuje obsah cholesterolu, pôsobí proti obezite.

Obsahuje vitamín C a horčík. Vďaka karotenoidom a flavonoidom má antibakteriálne účinky, čím posilňuje aj celkovú imunitu.

ZLOŽENIE

Cayenské papričký jednodruhové mleté.

Upozornenie: neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy musia prípadnú konzumáciu konzultovať s lekárom! Ukladajte mimo dosahu detí

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “CAYENSKÉ (kajenské) KORENIE 20G”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.