Aktívne minerály extra 300 ml

Aktívne minerály extra sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Zloženie minerálov v tomto výživovom doplnku prispieva k udržaniu zdravých nechtov, vlasov, stavu pokožky, normálnej funkcii imunitného systému a nervovej sústavy.

 Zloženie aktívnych minerálov extra prispieva:

  • – k udržaniu zdravých nechtov (zinok, selén)
  • – k udržaniu zdravých vlasov (zinok, meď, selén),
  • – k normálnej funkcii imunitného systému (zinok, železo, meď, selén)
  • – k normálnemu stavu pokožky (zinok, jód)
  • – k normálnej činnosti nervovej sústavy (meď, jód)
  • – k ochrane buniek pred oxidačným stresom (zinok. meď, selén).

9.38 s DPH 7.82 bez DPH

Katalógové číslo: 8588006232295 Kategórie: ,

Popis

Aktívne minerály extra 300 ml

Výživový doplnok

Obsah balenia: 300 ml

Aktívne minerály extra sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Vďaka svojej tekutej forme sú veľmi dobre vstrebávané, z 98 % t.j. až dvadsať krát vo väčších dávkach než minerály v tuhom stave.

Zloženie aktívnych minerálov extra prispieva k udržaniu zdravých nechtov (zinok, selén), vlasov (zinok, meď, selén), k normálnej funkcii imunitného systému (zinok, železo, meď, selén) , stavu pokožky (zinok, jód), normálnej činnosti nervovej sústavy (meď, jód) a k ochrane buniek pred oxidačným stresom (zinok. meď, selén).

Aktívne minerály extra regenerujú organizmus. Celkovo posilňujú organizmus, dopĺňajú nedostatok mnohých dôležitých stopových prvkov a iných látok, ktoré je ťažko možné získať z potravy v príslušnom množstve.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí! Po otvorením skladovať v chladničke, nie viac ako 2 mesiace. Nezmrazovať!

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Aktívne minerály extra 300 ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *